Gündem

103. YIL COŞKUYLA KUTLANDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 103. Yıl kutlamaları tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de coşkuyla kutlandı.
Belediye Kültür Merke-zinde yapılan kutlama saygı duruşu ve istiklal marşı okunmasıyla başladı. Ardın-dan Okul öğrencileri “Atatürk ve 19 Mayıs” konu-lu çeşitli şiirler okudu.
Spor gösterileri bölümünde ise Serhat Gençlik Spor Boks Takım Antrenörü Hanefi Ce-lebi yönetiminde boks göste-rileri, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Antrenörü Mesut Küpçü ve Mustafa Özen yönetiminde Belediye Spor Kulübünün sporcuları Güreş gösterileri, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü Antrenörü Ser-dar Kılıç yönetiminde Belediye Spor Kulübünün sporcuları Taekwondo göste-rileri, Şehit Hüseyin Düzenli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Judo Takım Ant-renörü Tarık Türkeş yöneti-minde Judo gösterileri başa-rıyla sunuldu. Gösteriler sonunda ellerinde bayrak-larla salonu dolduranları selamlayan sporcular, seyir-cilerden büyük beğeni ve alkış aldı.
Suluova’da düzenlenen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 103. Yıl kutlamaları 19 Ma-yıs Haftası kapsamında düzenlenen Masa Tenisi, Dart ve Langırt yarışma-larında dereceye giren öğren-ci ve takımlara Kaymakam Abdullah Şen ile Belediye Başkanı Fatih Üçok ve Cum-huriyet Savcısı Mustafa Akbaş tarafından kupa ve madalyalarını vermesiyle son buldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.