Gündem

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KARNE TÖRENİ İLE TAMAMLANDI

Amasya Valisi Mustafa Masatlı ile eşi Esra Masatlı Hanım-efendi, Amasya Lisesi, Gökmedrese Şehit Şenay Aybüke Yalçın İlkokulu ve Yavuz Selim Ortaokulu’nda gerçekleştirilen karne dağıtım törenine katıldı. Tören-de ayrıca Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve veliler yer aldı. Sınıfları gezerek öğrencilerimizin karne sevincine ortak olan Vali Mustafa Masatlı öğrencilerimizle sohbet ederek şunları kaydetti: “2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Öncelikle bu yıl boyunca öğrencilerimize emek veren bütün öğretmenlerimizi, idarecilerinizi, okul görevlerimizi ve bütün öğrenci velilerimizi tebrik ediyorum.
Umuyorum ki eğitim öğretim yılı sonunda birçok öğrencimiz, başarı belgesi, takdir ve teşekkür belgesi almak suretiyle bir üst sınıfa geçtiler. Öğrencilerimizin güzel bir tatil dönemi geçirmelerini diliyorum. Eğitim anaokulundan başlayıp üniversiteye kadar uzanan uzun bir süreçtir. Bu anlamda emek veren okul idarecilerimize, Milli Eğitim camiamıza ve kıymetli öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.
Öğrencilerimizin karne sevincine ortak olan Vali Mustafa Masatlı ve eşi Esra Masatlı Hanımefendi, daha sonra öğrencilerimize karnelerini dağıtarak, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.