Son Dakika

2021 Yılının İlk Toplantısı Gerçekleştirildi

2021 Yılının İlk Toplantısı Gerçekleştirildi

Amasya Orman Bölge Müdürlüğü 2021 yılının ilk toplantısını Şube Müdürlerinin katılımıyla2020 yılına ait gerçekleşmelerin değerlendirilmesiyle gerçekleştirdi.
2020 yılı İş programı kapsamında Bölge Müdürlüğümüzün çalışma sahası içerisinde olan Amasya, Samsun, Çorum ve Tokat illerinde yürütülen ormancılık faaliyetlerinin sunu eşliğinde şube müdürlüğü bazında genel bir değerlendirme yapıldı.
Değerlendirme toplantısının sonunda Bölge Müdürümüz Halil Oflu;
2020 yılı iş programı kapsamında yıl sonu hedeflerimizi gerçekleştirdik. Bünyemizde görev yapan tüm ekip arkadaşlarımız bu çalışma dönemi içerisinde kendilerine verilen görevleri disiplinli ve özverili şekilde layıkıyla yerine getirdiler. Amirlerimiz gerekli sevk, idare ve kontrol işlemlerini başarıyla gerçekleştirerek hedeflerimize ulaşmada destekleyici ve itici güç oldular. Bizler büyük bir ailenin neferleriyiz. Görevimiz, bölgemizin ve ülkemizin orman varlığını artırarak ciğerleri oksijenle doldurmak, gözleri yeşile doyurmaktır. Ormanlar tüm canlılar için yaşam kaynağıdır. Bu bilinçle hareket etmeliyiz. Bu konuda ekibimize güveniyor, 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da çok güzel ve başarılı hizmetler yürüteceğimize inanıyorum.
Yeni yılınızı kutluyor, Sağlıklı ve bereketli bir yıl olmasını diliyorum dedi.
Konuşmanın ardından 2020 yılındaki başarılı ve özverili çalışmalardan dolayı katılımcılara “Teşekkür “plaketleri verildi.
Bölge Müdürü Halil Oflu ;
Sağlık sorunları nedeniyle hastanede tedavisi devam ettiği için yılın ilk toplantısına katılamayan ORKÖY Şube Müdürümüz Emin Pehlivan’ı, 2020 yılındaki başarılarından dolayı tebrik ediyor, bugün aramızda göremediğimiz için çok üzgün olduğumuzu belirtmek istiyorum. Müdürümüzün sağlık sürecini yakinen takip ediyor, katılımcılar adına tekraren geçmiş olsun diyor ve Cenab-ı Haktan şifa diliyoruz. Dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı