Son Dakika

Acar, “Köy yolarımızı BSK asfalt ile donatıyoruz”

Acar, “Köy yolarımızı BSK asfalt ile donatıyoruz”

Amasya İl Özel İdaresi 2020 Yılı Özel İdare Yatırım Programında yer alan BSK (Bitümlü Sıcak Karışım) asfalt kaplama ve stabilize çalışmaları emin adımlarla ilerliyor.
İl Özel İdaresine bağlı Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin tamamen kendi iş gücü ile ekipmanları kullanılarak yürütülen faaliyetler kapsamında mevcut yol ağının süratle iyileştirilmesi ve hizmet alanı içerisinde yer alan köy yollarının standardının artırılarak vatandaşlarımızın daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri gerçekleşmiş olacaktır.
Amasya Merkez ilçeye bağlı Büyükkızılca ve Ovasaray bağlantı yolunda 2,6 km BSK (Bitümlü Sıcak Karışım) ile Yıldız, Aydoğdu ve Boğaköy’ de 8,6 km olan BSK asfalt çalışmaları bitirilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.
Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin Acar, “Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğumuz BSK (Bitümlü Sıcak Karışım) asfalt yol çalışmalarımızın tamamlanması ile özellikle tarımsal faaliyetlerin yoğun olduğu bölgelerde, üreticiler mallarını pazarlara daha hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde taşıma imkânı bulmuş olacaktır.Köy yolarımızı BSK (Bitümlü Sıcak Karışım) asfalt ile donatıyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı