Son Dakika

Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, “VATANDAŞIMIZIN HİZMETKARIYIZ”

Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, "VATANDAŞIMIZIN HİZMETKARIYIZ"

Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, Gümüşhacıköy İlçesine bağlı Köy yaylalarında incelemelerde bulundu.
İncelemeye, Ak Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Yakup Doluel, Amasya İl Genel Meclis Başkanı Zeki Eraslan, Gümüşhacıköy İl Genel Meclisi Üyesi Cahit Çelik, Ziraat Odası Başkanı Sadık Çolak, Gümüşhacıköy İlçe Tarım ve Orman Müdürü Celal Eker, Özel İdare Müdürü İbrahim Kaya ve Köy Muhtarları katıldı.
Gezi sonrası açıklamalarda bulunan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya,
AK Parti il teşkilatı olarak ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. İl Genel Meclis başkanımızla, encümenlerimizle ve teşkilatımızda bulunan arkadaşlarımızla buradayız.
Gümüşhacıköy ilçemizi de ziyaret ettik. Burada muhtarlarımızla bir araya geldik. Onların sorunlarını dinledik.
Derbentobruğu Köyü, Alören Köyü, Kızılca Köy Kabaoğuz köyleri yaylalarımızda inceleme yaptık. Kağnıcı köyü içme suyu göletimizin hayvansal ihtiyaçları giderebilmesi için gerekli çalışmaların yapılması hususunu yerinde inceledik.
Halka daha iyi hizmet verebilmek için omuz omuza vererek çalışıyoruz. Amasya İl Özel İdaresi ve İlçe Özel İdaresi ekiplerimiz tarafından ilçemize bağlı yayla yollarının büyük bir kısmının bakımları tamamlanmıştır. Yaz mevsiminde yaylalara çıkan köy sakinlerimizin çok daha güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için elimizden geleni yapmaktayız. Yapılan bu hizmetler karşısında insanların bizlere teşekkür ediyor olmaları bizlere huzur veriyor, İnşallah vatandaşımızın diğer sorunlarını da bir, bir çözeceğiz” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı