Son Dakika

Ak Parti Amasya Kadın Kolları il Başkanı Mesudiye Altun Gürlevik;Her seçimde olduğu gibi 2023 seçiminin de mimarı biz kadınlar olacağız

Ak Parti Amasya İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi Gerçekleştirildi

Ak Parti Amasya İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi Amasya Spor Salonunda ger-çekleştirildi
Kongrede konuşma yapan mevcut başkan Ak Parti Amasya Kadın Kolları il Baş-kanı Mesudiye Altun Gürlevik açıklamasında; Gönülden bağ-lı olan tüm dava arkadaşlarım 6 olağan kadın kolları kong-remize,hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.
“Kurulduğu günden iti-baren kadınları siyasetin öz-nesi yapan, değer veren ülke-mize çağ atlatan Sayın Cum-hurbaşkanımız ile aynı çatı altında siyaset yapıyor olmanın haklı onurunu, gururunu yaşıyorum. Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in İfadesinde olduğu gibi “kim var” diye ses-lenildiğinde arkasına, sağına soluna bakmadan “Ben” varım diyebilen. Ben olmadığım yerde başkası yoktur düşüncesini besleyen bir dava ahlakı ve şuuru ile bu ülkede taş üstüne taş koyanlardan olmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Bugünden itibaren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasetteki inan-cını, duruşunu, merhametini, vicdanını ve devlet adamlığını örnek alarak çalışmalarımıza hız veriyor, şehrimizin geleceğini kadınlarımızla birlikte inşa etmek için elimizden geleni yapı-yoruz. Bu uğurda her kadınımıza fırsat ve imkânlar veriyoruz.
Bizim davamızda makamların bir önemi yoktur. Çünkü her makam bir emanet, her görev bir imtihandır ve önemli olan ardında güzel dileklerle ve hayır duaları ile anılmaktır. Unutulmamalı ki Ak Parti sıradan bir siyasi parti değildir. Ak Parti hakikat arayanların tek limanı milletimizin özünü yansıtan aynasıdır. Önümüzde çok önemli 2023 seçimleri var.
Bu seçimler ülkemizin geleceği için büyük önem arz etmektedir. Çalışmalarımıza tem-pomuzu artırarak hız veriyoruz ve biliyoruz ki biz kadınlara büyük işler düşüyor. Çalışma-larımıza ayrım yapmaksızın çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Her seçimde olduğu gibi 2023 seçiminin de mimarı biz kadınlar olacağız inşallah.Milletimizin teveccühü ile 2002’den bugüne iktidarda olmanın onu-runu yaşayarak, gittiğimiz her yerde kadınlarımızın gönül rızasını alarak gönülden gönüle köprüler kurarak davamız, vatanımız, bayrağımız için, çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakmak için Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yılmadan, usanmadan, yoldaş olmaya devam edeceğiz.
Sözlerime son vererek Ak Parti Amasya İl Kadın kolları teşkilatlarında görev almış,başkan ve kurucularımıza teşekkür ediyorum. Rabbim kongremizi hayırlara vesile kılsın” ifadelerine yer verdi.
Kongreye Ak Parti Genel Merkez MYK Üyesi Nuran Alim, Ak Parti Kadın Kolları Dış İlişkiler Başkanı Ümmü Gülsüm Ümütlü, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, Ak Par-ti Merkez İlçe Başkanı Avukat Galip Uzun, Ak Parti Amasya Gençlik Kolları İl Başkanı Uğur Sarı ve partililer katıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı