Son Dakika

Ak Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil;

Durmak, duraksamak, yan gelip yatmak yok, yola devam”

Ak Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil; 19 yılda, 15 seçim, referandum ve yerel seçimde yenilen CHP elbette 16. Seçimde de yani 2023’te de aynı akıbete uğrayacak dedi.
Karahocagil mecliste yaptığı açıklamada, “Ak Parti ve değerli lideri Recep Tayyip Erdoğan, taa yolun başında iken omuzlarına yüklenen emanetin, vebal ’in farkındaydı.
Sadece liderimiz değil, aynı zamanda Ak Parti kadroları da Tayyip sevgisi, Vatan sevdası uğruna, halkımızın Ak Partiye olan sevgi ve güven duygusunu yok etmeden, iktidar sarhoşluğuna kapılmadan, Türkiye’nin yolunu açtı, Türkiye’nin yolunu açmaya devam ediyor.
3 Kasım 2002’de milletimiz “yeter artık” diyerek “böyle gelmiş, böyle gider” denilen devranı durdurdu, devrimi devirdi, emaneti, emanet şuuru taşımanın “hesap vermeyi” gerektirir.
Zihniyetindeki Ak Parti liderine ve kadrolarına verdi.
Ve bu şuurdaki kadrolar ile lideri Recep Tayyip Erdoğan, halkını, vatandaşını bugüne kadar hiç yanıltmadı. Aynen, 6 Haziran’da, Afyon, Güney beldesindeki Belediye Başkanlığı seçiminde Cumhur ittifakının ezici çoğunlukla kazandığı belediye başkanlığı CHP’ye, Millet İttifakına ders mi olacak, mümkün değil, yenilen güreşçi doyar mı mümkün değil.
19 yılda, 15 seçim, referandum ve yerel seçimde yenilen CHP elbette 16. Seçimde de yani 2023’te de aynı akıbete uğrayacak.
En güzel cevabı millet veriyor, Afyon- Güney beldesinde Cumhur İttifakı %95 gerisi de %5, bu gerçek bir seçim, parayla anket yaptıranlara kapak olsun.
Bir güzel haberde MİT’ten geldi. İsrail’in Arz-ı Mev-udu’na odun taşıyan, bir PKK üst düzey yönetici daha etkisiz hale getirildi.
Bu başarılı Operasyonda görev alan, emeği geçen tüm vatan sevdalılarına selam olsun. Vatan hainleri, satılık kafalar, kiralık beyinler teker teker temizlenecekler.
Yapmayın dedik, etmeyin dedik, analar, babalar, kardeşler ağlamasın dedik.
Bizler kardeşiz, bizler, Sakarya’da, Dumlupınar’da, Çanakkale’de, Sarıkamış’ta, koyun koyuna, omuz omuza savaştık bu ülke için, bu vatan için dedik, beraber şehit olduk dedik ama onlar anlamadılar, onlar ters anladılar, onlar Türk Askeri, Türk Polisi bitti sandılar.
Şimdi durmak yok, temizliğe devam.
Sonunuz gelecek yakında, biteceksiniz, temizlik her yönü ile devam edecek, ekmeğini yediğiniz, suyunu içtiğiniz bu milletin paraları kursağınızdan oluk oluk çıkarılacak inşallah.
Ak Parti lideri ile beraber ilk günkü aşkla “durmak yok, yola devam” şuuru ile çıktığımız bu yolda aynı inançla devam ediyoruz.
28 Mayıs Cuma günü, Taksim’de yılların hayalini gerçekleştirdik. Selçuklu motifleriyle bezenen Taksim Camimiz sadece ibadet amacıyla değil, dijital kütüphanesi, sergi ve konferans salonu, aşevi ve kültür merkezi olarakta kullanılabilecek şekilde domaltılmıştır.
İstanbul tarihi geçmişi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehirdir.
“Laiklik” arkasına sığınılarak toplumun dini hassasiyetlerini baskılamaya gayret eden statükocu kesimler için uzun yıllar boyunca adeta bir histeri sebebi olan Taksim Camii, dünyanın en önemli metropollerinden biri olan ve birçok medeniyetten izler taşıyan kadim İstanbul’un en önemli meydanında bulunan mühim bir eksiği gidermiş, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin köklerini muhafaza etmek adına önemli bir sembol olmuştur.
Taksim meydanı, içinde bulunduğu Beyoğlu ilçesinin tarihsel önemi nedeniyle tüm dinlerin mensuplarının ve etnik kökenlerin ibadethanelerine yüz yıllarca ev sahipliği yaparken, Türk- İslam medeniyetine yakışan bir mabede ancak bu proje ile kavuşabilmiştir.
“Durmak yok, yola devam” diyoruz ya, bu sloganı “Laf olsun, beri gelsin” diye de söylemiyoruz. 2013 yılında inşasına başlanan, kuzey Marmara otoyolu ’da 21 Mayıs Cuma günü, Cumhurbaşka-nımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ulaştırma Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nun katılımı ile hizmete açılmıştır.
443.4 km. uzunluğunda, 1 çift tüp tünel, 6 viyadük, 4 köprü, 1 üstgeçit, 8 Alt Geçit,14 menfez olmak üzere toplam 34 sanat yapısı bulunmaktadır.
Projenin hizmete açılmasıyla, 1 milyar 650 milyon lira zamandan, 830 milyon TL. akaryakıttan olmak üzere yıllık toplam, 2 milyar 480 milyon lira tasarruf edilecek, karbon emisyonu 350 bin 960 ton azalacaktır.
Dur, durak bilmeyen Ak Parti iktidarı, milletinden aldığı güç ile Savunma Sanayii’ inde milliliği %75’lere çıkarmış, Ukrayna, Katar ve Azerbaycan’dan sonra SİHA Bayraktar TBZ’leri, NATO üyesi Polonya’yaya da satmıştır.
Polonya Cumhurbaşkanı, konuşmasında “Türkiye’nin bölgede en sağlam müttefikimiz.
Türk pilotları gökyüzümüzü koruduğu için Cumhur-başkanı Erdoğan’a teşekkür ettim.
Diyerek anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirmiştir.
Yatırımlara, projelere dur durak bilmeden devam eden Ak Parti hükümetimiz, 4 Haziran tarihinde Zonguldak ilimizin yeni simgesi olan, Uzun Mehmet Cami’si Cumhurbaşka-nımız tarafından açılmıştır.
Temelli 2019 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum tarafından atılan, 12 bin metrekare alana inşa edilen, 6 bin kişilik kapalı alanı, 7500 kişilik açık alanı bulunan camimiz, ilimize 22 bin metrekare yeşil alanda kazan-dırmıştır.
Aynı gün Karadeniz’deki doğalgaz rezervimizin yeni bulunan 135 milyar metreküp ile 540 milyar metreküpe çıktığını müjdeleyen Cumhurbaşkanımız bu gazın 2023’te kullanıma sunulması için çalışmaların “canla, başla, gece gündüz” devam ettiğini ayrıca Doğalgaz kullanıma hazır hale geldiğinde ekonomimize büyük fayda sağlayacağını belirtti.
Aynı gün 9 ilde 10 millet bahçesinin açılışını gerçek-leştiren Cumhurbaşkanımız, daha önce 13 ilde yaptığımız millet bahçeleri ile 23 millet bahçesini açmış bulunuyoruz dedi.
Temel Atmama Törenleri yapanlara, metro çalışmalarını toprakla örtenlere karşı her gün temel atma, her gün yeni bir açılış, yeni bir hizmet sunan Ak Parti lideri ve hükümeti, halkının gözünde geldiği nokta hamdolsun sanki Afyon- Güney beldesindeki seçimde tüm açıklığı ile görül-müştür.
Durmak, duraksamak, yan gelip yatmak yok, yola devam”ifadelerine yer verdi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.