Gündem

AK PARTİNİN HİZMETKARI OLMAKTAN GURUR VE ONUR DUYUYORUZ

“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı kapsamında Ak Parti İl Başkanlığı Büyük Amasya Otelinde basın toplantısı düzenledi.
Toplantıda konuşan Ak Parti İl Başkanı Ekrem Toto, şu ifadelere yer verdi; partinin hizmetkarı olmak-tan gurur ve onur duydu-ğunu ifade ederek 20 yılda gerçekleşen başarıları şöyle anlattı; ”Türk siyasetinde 20 yıldır olmayanları başa-ran bir partinin mensup-larıyız. Büyük Ak Parti ailesinin fertleri olarak gurur duyuyoruz.
Bu memlekete hizmet etmenin hakka hizmet et-mek olduğu bilinciyle çalı-şan partinin hizmetkarı olmaktan gurur ve onur du-yuyoruz.
Tüm siyasetinde Ak Par-ti damgasını vurdu. Siyasetinde 20 yıl iktidar olan hiçbir parti yoktur. Siyasete nasıl damgasını vurduysa Ak Parti adalet konusunda da 30 yıl süren mahkeme davaları şimdi daha hızlı bir hale getirildi. Hem tek-nik hem personel yönüyle 20 yılda büyük başarıya imza attık.
Yine emniyet konusunda halkımızın can güvenliği bizim için çok önemli. Bütün şehirlerimizde kameralarla kontrol edilebilir hale geldi ve bu sayede de hırsızlık olayları gibi bir takım sıkıntı içeren olaylara anında kamera sistemiyle tespit edilerek anında cezalandırıl-mıştır.
Sosyal politikalarında ulaşamadığımız hane kalmadı. Türkiye’de algılar oluşturulabi-liyor ama inanın Amasya’mızda bir tane Allah’ın kulu ne açtır açıktadır. Devletimizin şefkatli eli tüm insanımıza anında ulaşmaktadır. Korunma evlerin-de,sahip çıkmaktadır. Sosyal devlet olma yolunda devletimiz büyük adımlar atmıştır. Sağlık konusunda da çok büyük ciddi adımlar attık. Öncelerde benim zamanında hastaneye gitmek imkânsızdı ilaç almak için kuyruklar beklenirdi. Şimdi ise sağlık konusunda hiçbir güvencesi olmayan bile sağlıktan faydalanabiliyor.
Çok ulaşılabilir hizmet sektörü haline geldi. Bunun altındaki başarı da 20 yıllık Ak Partidir.
Ulaşım konusun da bahset-mek istersek, bazen muhalefet yol yapıyorlar inşaat yapıyorlar diyorlar. Ama şuna emin olun ki alt yapı olmadan hiçbir şey ol-maz. Bölünmüş yollarımızla otobanlarımızla cumhuriyet tarihinde yapılan hizmetlerin 2 yâ da 3 katını başardık. Bunu yine istikrarlı Ak Partimiz yaptı. Muhalefetin çığlıkla karşı çık-masına rağmen gerçekleri gören Ak Parti 20 yılda enerjideki sıkıntılarındaki açıkları kapat-mıştır. Avrupa’nın çekmiş olduğu sıkılaştırmasına rağmen memle-ketimiz hiç sıkıntı çekmemiştir.
Bununda tek mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız ve Ak Politikalar sayesinde olmuştur. Taşova’mızda sayın valimiz ve milletvekillerimizin çabalarıyla beraber olmayanları başarıp bir yıl içerisinde ilçemizde Organize Sanayi Bölgesinin bütün program ve yatırımlarını hazırlamışlardır. İnşallah birkaç gün sonra da ora-nın açılışını beraber yapacağız. Tabiî ki bunlar oluşurken en büyük pay cesaretiyle, iman ve inancıyla bütün kararlılığıyla hepimize önder ve rehberlik yapan sevgili Cumhurbaşkanı-mızın dik duruşu olmuştur. Hepinizin huzurunda kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bugünkü başarımızın gerçek kahramanı Cumhurbaş-kanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır Tüm bu organize çalışmalarının bahsında cesareti ve dik duruşluyla bize bu günleri yaşatan Sayın Cumhurbaşka-nımıza şükranlarımı ileti-yorum.”şeklinde konuştu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.