Gündem

AMASİA’DA ET ÜRÜNLERİ SATIŞI DEVAM EDİYOR

Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üye işletmelerinin sağlıklı erkek danaları keserek elde ettiği kırmızı et ve et ürünleri satışına devam ediyor. Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nden yapılan açıklamada, “Amesia Gıda, yaklaşık 4 yıldır Amasya DSYB üye işletmelerinin sağlıklı erkek danalarını keserek elde ettiği kırmızı et ve et ürünlerinin satışına devam etmektedir.
Amesia Et ürünlerinin satışı mağazalarımızda devam ederken, bölgemizdeki toplu tüketim yerlerine, 11 ilde bulunan İstek Özel Okulları ve Hastanelere yine anlaşma yaptığımız ilimiz dışında bulunan firmalara soğuk hava araçları ile sevkiyat yapılmaktadır. Ayrıca online satış kanallarımız www.amesia.com, Pazarama, Hepsiburada ve Trendyol üzerinden et ürünleri satışlarımız devam etmektedir.
Amacımız Amasya DSYB üye işletmelerinde yetiştirilen sağlıklı besi danalarının piyasa fiyatlarının üzerindeki fiyatlarda kesimini yaparak üreticilerimizin daha fazla gelir elde etmelerini sağlamak, “Üretenden Tüketene” sloganıyla tüketicilerimizin uygun fiyatlı, güvenli, kaliteli ve takip edilebilir sağlıklı kırmızı ete ulaşabilmelerini sağlamaktır.” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.