Son Dakika

AMASYA BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SARI,

Ramazan Bayramını Görevleri Başında Karşılayan Kamu Personellerinin Bayramlarını Kutladı

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, sağlık, emniyet ve jandarma personellerinin bay-ramlarını kutladı.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, protokol üyeleri ile birlikte görevi başında bu-lunan, sağlık ve güvenlik görevlilerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve protokol üyeleri, Ramazan Bayramı’nda görevi başında bulunan, sağlık ve gü-venlik görevlilerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
Amasya Valisi Mustafa Masatlı, AK Parti Amasya Milletvekili Levent Karahocagil, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve protokol üyeleri, sağlık çalışanlarını, emniyet ve jandarma personelini ziyaret etti. Bayram ziyaretinde tam kapanma döneminde kurallara riayet eden va-tandaşlara teşekkür ettiğini söyleyen Amasya Valisi Mustafa Masatlı konuşmasında şunları kaydetti; “Bu dönemi milletimiz evinde geçirirken, sahada onlar için çalışan arkadaşları zi-yaret ediyoruz.
Tüm sağlık çalışanlarımıza tüm milletim adına şükranlarımı sunuyorum. Vatan-daşlarımızdan şunu rica ediyoruz, bu bayram salgından dolayı birbirimize sarılamıyoruz ku-caklaşamıyoruz. Tedbirlere uyduğumuz sürece vaka sayılarımız düşüyor. Ancak sayıların düşmesi bizi rehavete kaptırmamalı.
Biraz rehavete kapılınca sayıların yükseldiğini görüyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı