Son Dakika

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı;

ÜSTLENDİĞİMİZ GÖREVİN SORUMLULUĞUNU VE AĞIRLIĞINI BİLİYORUZ’

Amasya Ülkü Ocakları Başkanı Alperan Akpınar ve yeni yönetimi, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya belediyede bir ziyaret gerçekleştirdiler.
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın takdirleri ile Amasya Ülkü Ocakları Başkanlığına atanan Alperan Akpınar ve yeni yönetimi, Belediye Başkanı Meh-met Sarı’yı makamında ziyaret ettiler. Akpınar, yönetiminde görev alan birim başkanlarını sırasıyla Başkan Sarı’ya tanıttı. Bir süre sohbet edilen ziyarette Başkan Sarı, ülkücü kardeşleri ile geçmişe ve gündeme dair fikir alışverişinde bulundu.
Sarı’ya burada, Başdanışman Ahmet Yenihan eşlik etti.
‘ÜLKÜCÜLÜK KUTSAL BİR GÖREV’
Ülkücülüğün kutsal bir görev olduğuna ve herkese nasip olmayacağına vurgulayan Sarı, “Çıktığınız yolda birçok zor-lukla karşılaşacaksınız. Ancak engellere aldırış etmeden aldı-ğınız bayrağı bir ileriye taşımak için gece-gündüz çalışacaksınız. 5 bin ülkücü şehidin sorumluluğu ağırdır. Onun için görevlerinizi yerine getirirken bu duruma dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu vesile ile vatanımız uğruna can-larını feda ederek, şehit olan ülkücü abilerimizi ve kar-deşlerimizi buradan rahmet, minnetle yad ediyorum. Ruh-ları şad, mekanları cennet olsun” dedi.
‘ÜSTLENDİĞİMİZ GÖREVİN SORUMLULUĞUNU VE AĞIRLIĞINI BİLİYORUZ’
Ülkü Ocakları Başkanı Alperan Akpınar ise, “Üstlendiği-miz görevin sorumluluğunu ve ağırlığını çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda gecemizi gündüzümüze katarak, çalışacağız. Bizleri bu göreve getiren büyüklerimizi mahcup etmemek için var gücümüzle aldığımız bayrağı daha ileriye taşı-yacağız. Bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen değerli büyüğümüz Amasya Belediye Başkanımız Mehmet Sarı beye yönetimi ve ülkücü camiamız adına teşekkür edi-yorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Akpınar, Başkan Sarı’ya günün anısına bir hediye takdim etti. Hatıra fotoğrafı çekilen zi-yaret daha sonra son buldu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.