Son Dakika

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı,

Her Daim Vatandaşın Yanında

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı,Göreve geldiği günden beri vatandaşların acı, tatlı her anlarında yanında olan Başkan Sarı, yoğun mesai ve çalışmalarının yanı sıra hemşehrileriyle her daim iç içe…
Bir yandan örnek çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Mehmet Sarı diğer yandan Amasyalıların söz, düğün, nişan, bebek görme ve cenaze gibi acı, tatlı hiç bir anını kaçırmıyor. Düğün, nişan ve bebek sahibi olan vatan-daşların mutluluğunu paylaşan Başkan Sarı cenazelerde ve hastanelerde ise vatandaşları yalnız bırakmayarak hüzün-lerine ortak oluyor. “Göreve geldiğimiz günden beri bizler hemşehrilerimizin her daim yanlarında olmak için söz verdik.
Belediyecilik sadece proje üretmek ve çalışma ile olmaz. Bizler bir yandan çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ederken diğer yandan vatandaş-larımızın gönlüne dokunuyoruz. Düğünlerinde, nişanlarında, bebek sahibi olduk-larında mutluluklarını paylaştığımız gibi cenazelerinde de acılarına ortak oluyoruz.
Bulunduğumuz hastane ziyaretlerinde ise kendilerine moral vererek destek oluyoruz. Mutluluklar paylaştıkça çoğalır, acılar ise paylaştıkça azalır.
Bu düşünce ile şimdiye kadar vatandaşlarımızın yan-larında olduğumuz gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.