Son Dakika

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı,

BU ZORLU SÜRECİ EL BİRLİĞİYLE AŞACAĞIZ’

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Pandemi sürecin-de olduğu gibi normalleşme sürecinde de işletmelerin yanında olmaya devam ediyor.
Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın talimatları Ruhsat Denetim Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri normal-leşme sürecinde uzun süre kapalı kalan işletmelere ziyarette bulunarak, kendilerinin istek ve taleplerini dinlediler.
Salgın sürecinde yasaklardan etkilenen ve uzun süre ka-palı kalan işletme sahipleriyle sohbet ederek her daim yan-larında olduklarını belirten belediye ekipleri, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın selamını ileterek kendilerine moral verip, destek oldular.
‘BU ZORLU SÜRECİ EL BİRLİĞİYLE AŞACAĞIZ’
Pandemi sürecinde olduğu gibi normalleşmede de bu zor-lu süreçleri el birliğiyle aşacaklarını söyleyen Başkan Sarı konuşmasında şunları kaydetti;“Biz yardımlaşmayı bilen ve seven bir toplumuz. Salgın süreci her bir vatandaşımızı maddi, manevi ve psikolojik olarak etkiledi.
Esnafımız ise bu durumdan olumsuz bir şekilde daha faz-la etkilenmiş oldu. Bizler bu zor günleri dayanışma ve yardımlaşma içerisinde geride bırakacağız. Amasya Beledi-yesi olarak her daim esnafımızın yayındayız” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.