Son Dakika

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı;

VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

Amasya Belediye Gazetesinin 18. Sayısı çıktı.
Hayata geçirilen projelerin ve çalışmaların aşamalarının yer aldığı gazete vatandaşlara dağıtılmaya başlandı. Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın öncülüğünde bu ay 18’inci sayısı çıkan Amasya Belediye Gazetesi’nin içeriğinde hayata geçirilen projeler ve çalışmalar yer alıyor.
Göreve geldiği günden bu yana “benim sözüm senettir” diyen ve verdiği sözleri bir bir yerine getiren Başkan Sarı, hayata geçirdiği projeleri ve çalışmaları sosyal medya hesaplarından Amasyalılara duyurduğu gibi, belediye bünye-sinde düzenli olarak her ay çıkartılan gazete ile de tüm birimlerinin çalışmalarını detaylı bir şekilde hemşehrilerine aktarmaya devam ediyor.
‘VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ’
İlkeli duruş, Şeffaf belediyecilik ve Ortak Akıl sloganıyla çıkılan yolda büyük yol kat ettiklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti; “Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm ekiplerimiz ile gece gündüz vatandaşlarımıza hizmet edebilmek için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı da gerek sosyal medya üzerinden, gerekse belediyemiz bünyesinde her ay düzenli olarak çıkardığımız gazetemiz ile hemşehrilerimizin bizleri daha doğru tanımalarını sağlıyoruz.
Yazılı ve görsel olarak her alanda tanıtımlarımıza bundan sonraki süreçte de devam ederek, belediyenin tüm birimlerinin çalışmalarını halkımıza aktarmaya devam edeceğiz” dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı