Eğitim

Amasya İl Sağlık Müdürlüğü ile Amasya Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Amasya Üniversitesi ile Amasya İl Sağlık Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Rektörlük Makamında gerçek-leşen işbirliği protokol imza törenine; Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Amasya İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Meryem Çetin katıldı.

Protokol imza töreninde bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Elmacı, “Bu protokol, Amasya İl Sağlık Müdürlüğü ile Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek-okulu’na kayıtlı öğrencileri-mizin öğretim programında öngörülen uygulamalı ders, mesleki eğitim uygulamalarının düzenlenmesi ve sağlık kurumu yönetimi, öğretim elemanları ve öğrencilerin uygulamalı çalışmalarının koordine edilme-sini amaçlamaktadır.
Bu protokolün hayırlı olmasını diliyor, Dr. Dursun Koç’a teşekkür ediyorum” dedi.
Amasya İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç; “Amasya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sabuncuoğlu Şerefeddin SHMYO öğrencileri ve öğretim elemanlarının has-tane çalışma şartlarının oluştu-rulmasına yönelik uygulama esaslarını ve ilkelerini kap-sayan bu protokol hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.