Son Dakika

Amasya’da Türk Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş Haftasında Fidanlar Toprakla Buluşturuldu

Amasya’da Türk Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş Haftasında Fidanlar Toprakla Buluşturuldu

Amasya’da Türk Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş Haftasında Fidanlar Top-rakla Buluşturuldu
Türk Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla Amasya Orman İşletme Müdürlüğü ve Amasya Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan programla Amasya merkez ilçe Yağmur köy mevkiinde kurulu olan Emniyet Gazileri ve Şehitleri Hatıra Or-manı’nda protokol üyeleri ve katılımcılar tarafından fidanlar toprakla buluş-turuldu.
Etkinlik öncesi yapılan konuş-malarda;Vatan topraklarını korumak için her türlü hainliğe karşı koyan ve bu uğurda canlarını ortaya koyarak gazi olan, şehit olan vatan evlatlarını her za-man hatırlayacak ve minnet duygu-larımızı ifade edeceğiz.
Bayrağımızın göklerde dalgalanması için şehit olan tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Kahramanlarımızı her nefes alışımızda hatırlayacak ve ilelebet hatırlatmaya yaşatmaya devam edeceğiz.
Bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen gazilerimizi ve aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz.” Dediler.
Konuşmaların ardından Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ protokol üyeleri ve katılımcılar tarafından fidanlar toprakla buluş-turularak can suları verildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı