Son Dakika

AMASYA’DA YAPILACAK PROJELERE DESTEK SÖZÜ

AMASYA’DA YAPILACAK PROJELERE DESTEK SÖZÜ

Ak Parti Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil Ak Parti Hasan Çilez,Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Bakanlık Rehberlik ve Denetim Başkanı ve Bld. Başkan Danışmanı Ahmet Yenihan Gençlik ve Spor ve Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu bir araya geldi.
Amasya Ak Parti Milletvekili Mustafa Levent Karahoca-gil; Ak Parti Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil ise, Belediye Başkanımız, Bakanlık Rehberlik ve Denetim Başkanımız ve Bld. Başkan Danışmanımız ile birlikte Amasya’mıza kazandırılacak spor tesisleri ve yatırımlar ile ilgili istişarelerde bulunmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız  ve yatırımlar ile ilgili istişarelerde bulunmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Beyefendiyi ziyaret ettik.
Kıymetli Bakanıma Amasya’mıza gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımı sunuyorum.”dedi
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğluna ziyaret gerçekleştirdi. Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı,Amasya’mıza kazandırdığımız spor tesisleri ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile fikir alışverişinde bulundu.
Projemiz ile ilgili her türlü desteği sağlayacaklarını beyan ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sarı, Amasya gündemi hakkında sohbet etti. karşılıklı fikir alışverişi ile geçen ziyaretin sonunda Başkan Sarı,Kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunarım.”ifadelerini kullandI
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı