Son Dakika

Amasyalı Engelsiz Yazar Ömer Faruk, Kim Milyoner İster’e Katıldı

Amasyalı Engelsiz Yazar Ömer Faruk, Kim Milyoner İster’e Katıldı

ATV ekranlarında yayınlanan ve Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner olmak ister isimli fenomen yarışma programında Amasya adına sürprizler vardı.
Yıllardır televizyon ekranlarının sevilen programı olan Kim Milyoner Olmak ister, geçtiğimiz haftaki yayınlanan bölümünde Amasyalı Yazar Ömer Faruk MORKOÇ’u ağırladı. Birçok ünlü ismin yıllarca sunuculuğunu yaptığı program şu an Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla milyonları ekranlara kitlemeye devam ediyor.
Kim Milyoner olmak ister isimli fenomen yarışma programın geçtiğimiz haftaki bölü-münde Amasyalılar büyük bir sürprizle karşılaştı.
Yayınlanan yeni bölümde konuk olan Amasyalı engel tanımayan genç şair Ömer Faruk Morkoç tüm Amasya’yı ekran başına aldı.
Başarılı bir yarışma çıkaran MORKOÇ, son joker hakkında ise yine Amasyalı yazar ve İyilik Hareketi Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir’i arayarak onunda yardımlarıyla 15.000 tl lik hediyeyi kazandı.
İyilik Hareketi Derneği Başkanı ve Amasyalıların yakından tanıdığı isim olan Kasım Alper Özdemir; Sosyal medyada yorum ve paylaşımların bolca yapıldığı programa bağlanarak böyle güzel ve anlamlı bir iyiliğe bir nebzede olsa katkıda bulunabilmek benim için de ayrı bir onur oldu diyen ÖZDEMİR, “Düşünün biz telefonda bile heye-canlandık. En büyük tebriği ise yedi yaşında Amasya’da kendisine çarpan bir aracın sonrasında ayaklarını kullanamayan ama bu hayata dair umutlarını kaybetmeyen bir şiir ve gönül insanı olan Ömer Faruk Morkoç kardeşimiz hak ediyor.Onun kutlu yürüyüşünde beş yıldır ona yardımcı olmaya çalışmak bizler içinde güzel bir duygu. O kitaplarıyla şiirlerle hayata sımsıkı tutunan bir hemşehrimiz.
Amasyalı siyasiler ve bürokrasi ona inşallah sahip çıkar ve tedavisi de daha bir hızla devam eder;dedi.
Yarışma süresince heyecanı yüzünden eksik olmayan Morkoç’un ise programa davet edenlere ve ünlü oyuncu Kenan İmirzalioğlu’na da ilgisi için teşekkür ederek engelsiz bir dünya için mücadele ettiğini söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.