Belediye

AMASYA’NIN GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATIYORUZ

Amasya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların ortak kullanım alanlarının bakım, onarım ve çevre düzenlemesini yapan Amasya Belediyesi, daha güzel bir ortam oluşturmak için hummalı bir şekilde çalışıyor.
Belediye ekiplerince yapılan çalışmalar ile orta refüj ve kavşaklar başta olmak üzere şehrin birçok noktasındaki alanlar, dikilen mevsimlik çiçek ve süs bitkileri ile estetik bir görünüme kavuşturuluyor.
Belediye ekipleri, şehre daha nezih bir görünüm sağlan-ması için çalışmalarına devam ediyor. Şehirde bulunan alanlarda bakım ve onarım yapan ekipler vatandaşların takdirini topluyor.
Amasya’nın estetik bir görünüme kavuşması için çalış-malarını sürdükdükleri ifade eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, sözlerini şöyle sürdürdü. “Dünyanın neresine gidersek gidelim insanların sevgi ve umutla bakan gözlerindeki ışığın en büyük sebebinin, yaşanan ortamın güzelliği oluşunun farkındayız. Vatandaşlarımızı mutlu görmek en büyük gayemiz. Şehrimizle ilgili yaptığımız her hizmeti bu ilkemizle yola çıkarak yapıyoruz.
Şehrimizi güzelliği ile marka şehirler içerisinde görmek en büyük hedefimiz. Ekip arkadaşlarımız tüm dikkatleri ve özenleri ile altyapı, üst yapı, park, yol, su ve kanalizasyon gibi asli görevlerimizin yanı sıra sokaklarımızı daha estetik bir görünüme kazandırmak için ortak kullanım alanlarının da çevre düzenlemelerini yapmaya gayret gösteriyoruz, vatandaşımızın yaşanılabilir en iyi şehre layık olduğunu düşünüyor ve yaptığımız her işte bu bilinçle hareket ediyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı