Gündem

‘AMASYA’NIN GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

Amasya Belediyesi, vatandaşların dinlenip stres attığı park, bahçelerde bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, şehrin birçok noktasında bulunan yeşil alanlarda bakım, onarım, temizlik çalışmasına devam ediyor. Vatandaşların genellikle hafta sonu kullandıkları Serçoban Evliyası Mesire Alanı’nda da ot biçimi ve çevre temizliği yapıldı.

Şehirde bulunan park, bahçeler ve piknik alanlarında bakım, onarım ve temizlik çalışmalarına aralıksız devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti;”Yılın en güzel günlerini yaşadığımız sonbahar mevsiminde her yerde olduğu gibi piknik sahaları ve mesire alanlarında bulunan otların biçimi, temizlenmesi, genel bakımının yapılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizden sonraki nesillere temiz bir çevre, yeşil bir Amasya ve daha güzel bir dünya bırakmak için çalışıyoruz.
Amasya’mızın güzelliğine güzellik katmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Bizler vatandaşlarımızdan mesire alanlarımızı daha temiz kullanmalarını rica ediyoruz. Daha yaşanabilir bir Amasya için çalışmalarımıza bundan sonra ki süreçte de devam edeceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.