Gündem

AMASYA’NIN YENİLİKÇİ MÜTEŞEBBİSLERİN DEN BİR İLK DAHA

Elma, kiraz, bamya, Ferhat İle Şirin aşk kolonyası derken. Amasya’nın kayıp lalesinden de Amasya Lale kolonyası ürettiler.
İşletme sahiplerinden Ahmet Yenigün; kendinizi yenilemezseniz ticaret yapamazsınız dedi.
Bildiğiniz üzere birçok resmî kuruma özel çalış-maları bulunan Köylüm Gurme nin bu yenilikçi yaklaşımı Amasyamız için heyecan verici. İşletme sahiplerinden Selim Kaya; Yaş elmanın ve kuru bam-yanın yeri ayrı fakat, bu ürünlerden elmanın bozulma sü-resi çok kısa ve Amasya’dan hedi-ye götürürken zorluklara sebep oluyor. Keza Bamya fiyat olarak büyük külfet. Yanı kısaca hem düşük bütçeli hem uzun ömürlü ürünler üretip insanların isteklerini yerine getiriyoruz dedi.
Bu memlekete Elma Çayını, Elmalı Türk Kahvesini, Elma Balı-nı, Ferhat İle Şirin Aşk kolonyası-nı, Çiçek Bamya Kolonyasını, El-malı Filtre Kahveyi, Elmalı Hazır (3’ü bir arada) Kahveyi, Elmalı Cevizli Sucuğu ve Elmalı Pişma-niyeyi ilk tanıtan işletmeyizBunun yanında 28 çeşit hali hazırda Elmaya dair ürünler üreti-yoruz ve bu sayıyı 44’e çıkaracak potansiyele sahibiz.
Elmalı Sıcak Çikolata, Elmalı sahlep, Elmalı Dibek Kahvesi ve Elmalı OsmanlıKahvesinin Ar-Ge çalışmaları bitti ve çok yakında raflarımızda olacaktır. Yerli ve yabancı misafirlerimizden en çok talep gören ürününüz hangisi ve ilk tepkileri nasıl oluyor diye sorduğu-muz yetkililer; Tüm ürün-lerimizle ilk defa tanıştıkları İçin önce şaşırıyorlar ve merak duyu-yorlar. En çok talep gören ürünümüz diye bir şey yok. Dediğimiz gibi ürünlerimiz sadece Amasya’da değil Türkiye’de bir ilk! Amasya’dan Köylüm Gurme markasını doğur-duk şimdi bu markayı büyütmek kaldı. Hedeflerimiz hep söylediği-miz 2023’ün ilk 6 ayında bu güzel memlekete şu an satışını yaptığı-mız tüm ürünlerin üretileceği fabrika kurmak ve bu memleketin insanlarından oluşacak çalışma arkadaşlarımızla yolumuza devam etmek.”ifadelerini belirtti

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.