Son Dakika

AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ’NDEN GOLLU GALİBİYET

Bölgesel Amatör Ligi 5. Bölge 1.Grup 7. Hafta müsabakasında Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Sinop temsilcisi Gerze Beledi-yespor’u Amasya 12 Haziran stadyumunda konuk etti.Karşılaşmaya konuk Gerze Belediyespor’un vuru-şuyla başladı henüz birinci dakikada Sefa Turan’ın kafa basını iyi takip eden Tugay Tiryaki Gerze Beledi-yespor’un kalecisi İbrahim Yılmaz ile karşı karşıya kaldı düzgün bir vuruşla Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü’nü 1-0 öne geçirdi. Henüz maçın başında gelen bu golle Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü oyuna ağırlı-ğını koymaya başladı atak üstüne atak geliştiren Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü ikinci golu bulmak için Gerze Belediyespor kalesini adeta albukaya aldı bir çok pozisyonlar yaka-layan Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü ilk yarının uzatma dakikalarında Emin Soğuk’un kullandığı faul atışını iyi takip eden Sefa Turan kafa vuruşuyla Amas-yaspor 1968 Futbol Kulübü’nün ikinci golunu Gerze Belediyespor ağlarına bıraktı ve bu gollede karşı-laşmanın ilk yarısı Amasya-sspor 1968 Futbol Kulü-bü’nün Gerze Belediyespor önünde 2-0 sone erdi.-Karşılaşmanın ikinci yarısına Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü başladı atak üstüne atak yapan Amas-yaspor 1968 Futbol Kulübü 63. dakikada Kadir Doğukan’ın ortasında Gerze Belediyespor’lu Cemal Özsüngü’nün ters vuru-şunda top ağlarla buluştu ve bu gollede Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü durumu 3-0’a getirdi. karşılaşmanın 71. dakikada Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü’nün kazan-dığı korneri Emin Akyıldız kullandı topu iyi takip eden Sergen Yılmaz kafa vuru-şuyla takımının 4. golune imzasını attı ve bu golle Amasyaspr 1968 futbol Kulübü karşılaşmada 4-0 öne geçti.karşılaşmanın 86. dakikasında konul Gerze Belediyespor Deniz Şakarer ile golunu kavuştu durum Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü 4 Gerze Belediyespor 1 oldu.
Karşılaşma bu skorla bitecek diye beklenirken bu kez sahneye yine Sergen Yılmaz çıktı Emin Akyıl-dız’ın ortasına kafayı vuran Sergen Yılmaz Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü’nü 5-1 öne geçirdi karşılaşmanın kalan dakikalarında başka gol veya goller olmayınca Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü sezonun yedinci haf-tasında konuk ettiği Gerze Belediyespor’un farklı yenerek puanını 16’ya çıka-rarak lig sıralamasında ise bir basamak yükselerek ava-raj ile aynı puanla liderin arkasında ikinci sıraya yerleşti.Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Ümit Kurt’ Osman Kerem Akyol’ Kadir Doğukan’ Sergen Yılmaz’ Emre Batı’ Emin Soğuk’ Burhanettin Sever’ Yasin Berkay Yalçın’ Canberk Özçakır’ Tugay Tiryaki’ Sefa Turan İlk onbiriyle maça başlarken konuk Gerze Belediyespor ise İbrahim Yıl-maz’ Deniz Şakaner’ Osman Nuri Kul’ Orhan Safa Barip’ Cemal Özsüngü’ Selahattin Aktaş’ Tufan Avcılar’ Oğuz-han Oğuz’ Samet Candan’ Murat Kılıç ve Eren Eruzun ile mücadele ettiler.
Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü’nde Canberk Özçakır’ ın yerine Emin Akyıldız Burhanettin Sever’in yerine Kadir Samet Eser Kadir Doğukan’ın yerine Semih Acar Emin Soğuk’un yerine Kerem Yıldırım Tugay Tiryaki’nin yerine Sezer Şahin oyuna girdiler.Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Gerze Belediyespor karşılaşmasını Amasya Valisi Mustafa Masatlı’ Amasya Milletvekilleri Levent Karahocagil’ Hasan Çİlez’ Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik Denetleme Başkanı Hasan Davulcu’ Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Başkanı Seyfettin Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri’ Siyası Par-tilerin İl Başkanları ve tem-silcileri ve çok sayıda Amas-yaspor 1968 Futbol Kulübü taraftarları izlediler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı