Son Dakika

Av. Bahadır Tekeş Mazbatasını Aldı

Av. Bahadır Tekeş Mazbatasını Aldı

Amasya Baro Başkanlığı seçimini kazanan Av. Baha-dır Tekeş, Törenle mazbatasını aldı. Baro Başkanı Tekeş ile beraber baro organlarına seçilen avukatlarda mazba-talarını aldılar.
Baro Başkanı Av. Bahadır Tekeş törende yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi;Cumartesi günü yapılan genel kurul toplantısında meslektaşlarımızın oy-ları ile başkanlığa seçildim ve Pazartesi gününden itibaren görevime başladım.Kaliteli ve seviyeli bir kongre yaptık.
Baro Başkanı olarak Kimin kime ne oy verdiği zerre kadar umrumda değil bundan sonra birbirimizi kucak-layacağız, Amasya Barosu için mücadele edeceğiz ve ileriye bakacağız. Özellikle genç meslektaşlarımıza kat-kılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten Amasya Barosu gençleşiyor daha dinamik daha enerjik ve daha çalışkan oluyor.
Bu anlamda görev yaptığımız süre içerisinde gençlere pozitif ayrımcılık yapacağız. Onlarla birlikte büyük projelere imza atacağız, yol yürüyeceğiz. Hukukun üstünlüğünü, yargının bağımsızlığını ve taraf-sızlığını her zaman savunacağız. Sadece Amasya baro-sunun bayrağı aldığı yerden bir adım daha ileri gidebil-mesi için elimizden geleni özveri ile ortaya koyacağımıza hepinize söz veriyorum.
Hepinize çok teşekkür ediyorum saygı ve şükranları-mızı sunuyorum” şeklinde konuştu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.