Gündem

AVM’DE KİTAP FUARI AÇILDI

Amasya’da kitapseverler için Amasya Park Avm’de açılan kitap fuarına yeniden okuyucularla buluştu.

Uygun fiyat ve çeşitli yayınlarla kitapseverlerle buluşan Kitap Fuarı özellikle bayram tatilinde çocuklar ve aileler tarafından yoğun ilgi gördü.

AVM’nin giriş kısmına kurulan büyük stantlar ile fuar dikkat çekici bir hâle geldi. Kurulan stantlarda birçok yayınevine ait kitap yer alıyor.

Fuarda yerlisinden yabancısına, klasiğinden modernine kadar birçok kitap halk ile buluşturuluyor.

AVM içerisine gezmeye gelen aileler tekrar açılan kitap fuarından son derece memnun olduklarını ifade ederek, “AVM’lerde genelde oyun alanları bulunuyor. Amasya Park AVM içerisinde kitap stantları görünce mutlu olduk. Uygun fiyatlarda her çeşit kitap bulabiliyoruz. Pandeminin de etkisiyle insanlar arasında sosyalleşme koptu. Dolayısıyla sosyalleşmenin kopması neticesinde insanlar bir sandalyede bilgisayarla baş başa kaldılar. Pandemide şükür azaldı. Bizim ve çocuklarımızın daha fazla sosyalleşmeye ve çok daha fazla okumaya ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz. Çocuklarımızın geleceğe daha sağlıklı ve güvenle bakabilecek şekilde yetişmesi için 7’den 70’e hepimizin daha çok kitap okumamız gerekiyor. Kitap fuarı, kitap okumamıza, ilimizin kültürünün gelişmesine çok katkı sağlayacak bir faaliyet olmuş. Kitapseverler mutlaka standlara uğrasınlar” diye konuştular.

Fuar 4 Haziran tarihine kadar devam edecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı