Son Dakika

Avni Verdi; Amasyamız da Ayrıştırma Devam Ediyor

Avni Verdi; Amasyamız da Ayrıştırma Devam Ediyor

İyi Parti Amasya İl Başkanı Avni Verdi açıklamasın-da,Amasya Valiliğince Ayçiçek tohumu dağıtım tö-reni düzenlendi ve ne yazık ki yine AKPliler davetli yine biz-leri görmezden geldiler. Genel seçimlerde Amasya’nın %12 isinin oyunu alan partimizi görmezden gelmek 27.554 Amas-yalımızı yok saymaktır.”dedi
Valilik siyasi parti lideri ya da üyesi değildir, tüm Amas-ya’yı kucaklayan herkese eşit olması gereken bir makamdır.
Amasyamız Pandemi sürecinde başarısız bir şekilde yönetilerek kırmızı bölge olmuştur. Yeşilırmak sazlık pislik zehir akarken, siz bunlar ile uğraşacağınıza İYİ Partimizi yok sayma çalışmalarına girilmesi çok üzücü ve utanç vericidir.
Buradan sesimizi duyan tüm Amasyalı hemşerilerimize sesleniyorum. Sizin sesiniz bizim sesimiz, sizin sorununuz bizim sorunumuzdur. Sizin mutluluğunuz ise tek dileğimdir.
Her ne olursa olsun bizleri yolundan döndüremeyecek ler. Amasya için Amasyalı için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.
İnanıyorum ki İYİ Partimizin hızla yükselen ivmesinden korkuyorsunuz, ilk seçimde de Amasyalı hemşerilerim gere-keni yapıp bu ayrışmaya son verip, size en büyük cevabı verecektir.”diye konuştu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı