GündemSon Dakika

“BABALAR, MERHAMET VE HOŞGÖRÜYÜ EVLATLARINDAN HİÇBİR ZAMAN ESİRGEMEZ”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Babalar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Sarı mesajında; “Her zaman varlıklarıyla, yaşamımızı güzelleştiren, ailesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınma-dan toplum içinde Sevgi ve saygının kurulmasında en büyük rolü üstlenen babalar; güçlü bir aile yapısının temelini oluşturuyor.

 Toplumda değerleri hiçbir zenginlikle ölçülemeyecek olan, ailede huzurun ve mutluluğunun devamlılığı yönünde hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, ömrünü bizler için vakfeden babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemezler. Babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgememiş ve bu yüzden evlatları tarafından daima örnek alınmışlardır” diye konuştu.
‘BABALARIMIZA BİZLER İÇİN NE KADAR DEĞERLİ OLDUKLARINI HİSSETTİRMELİYİZ’
Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalara hak ettikleri değerinin verilmesi ve saygı duyulması gerektiğini söyleyen Sarı, “Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu daimi kılmak için ailemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler vermenin gayreti içerisinde olmalıyız. Onlara yalnızca babalar gününde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima hissettirmeliyiz.  Varlıklarıyla ailesine güç veren şefkat ve merhamet abideleri babalarımızı, sadece yılın bir günü değil, hayatımızın her anında anmak, onlara sevgimizi göstermek çok doğru olacaktır. Bu vesileyle babalar gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum” diye konuştu.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.