Son Dakika

BAŞKAN KESMEKAYA , EĞİTİM PROGRAMINI DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif KESME-KAYA, Ankara’ da gerçekleşen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı ve Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu eğitim programına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eğitim programının ilk dersinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildiğini belirten Başkan KESMEKAYA , “Eğitim programı öncesi genişletilmiş il başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Şu hususu özellikle belirtmek istiyorum, cumhurbaş-kanımızın bitmez tükenmez enerjisi bize ilham kaynağı oluyor. Bugüne olağanüstü durumlar dışında il başkan-ları toplantımızı hiç ihmal etmedi. Bir gün önce ülkenin en ücra köşe-sinde açılıştan açılışa katılıyor, sonraki gün yurt dışı ziyaretleri oluyor, bu arada da iç ve dış siyasetin önemli konularında bakan-ları ile görüşmeye hiç ara vermiyor. İl başkanları toplantımız oldukça verimli geçti.
Amasya’mızın sorun-larını bu toplantılar vesilesiyle ilgili bakanlık-lara iletiyor anında sorun-ların çözümü için gayret gösteriyoruz. Biz siyasetimizi adalet ve hak-kaniyet üzerine temellendiriyoruz ve sürek-li sahadayız. Acil ihtiyaç-lara öncelik tanıyarak, daha önce hiç görülmemiş yatırımları şehrimize kazandırmayı sürdürmenin gayretindeyiz. İnşallah bu toplantılar vesilesiyle Amasya’mızın temel sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmuş olacağız” dedi.
AK Parti AR-GE Başkanlığı tarafından gerçekleşen Teşkilat Akade-misi Liderlik Okulu eğiti-mine yönelik te değerlen-dirmelerde bulunan KESMEKAYA , “AR-GE ve eğitim başkanlığımız tara-fından düzenlenen teşkilat akademisi liderlik okulu eğitim programı kapsa-mında üç kademe 81 il başkanlarımız, kadın ve gençlik kolları MKYK üyelerimizin katılımıyla birçok konu üzerinde aydın-latıcı konuları ele aldık.
Teşkilat akademisi liderlik okulu eğitim programı belki de dünya siyasi tarihinde en önemli hamlelerden biri olarak görüyorum. Bu eğitim programı 96 bin kişilik dev bir eğitim programı. Eğitim programımızın ilk gün dersini Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldık.
Bu programın en temel amaçları, teşkilatlarımızın 2023 seçimlerine hazır hale getirilmesi, son günlerde millet ittifakı partilerinin sosyal medyadan yapmış oldukları her türlü manipü-lasyonlarına ve dezenfor-masyonlarına karşı teşkilatlarımızın motivas-yonunu en üst seviyeye çıkarılmasıdır.
AK Parti iktidarı boyunca icraatlarımızı sahada en ince detaylarına kadar vatandaşlarımıza anlatılması, yine muhalefetin gayri ahlaki ve gayri nizami bir şekilde siyasi harp mantı-ğıyla devam ettirdiği algı-ları püskürtme ve birçok konu başlığının yer aldığı bir eğitim programı olarak değerlendirebiliriz.
Gelecek vizyonumuza ve ufkumuza yön verecek ve büyük ölçüde istifade ettiğimiz eğitim programı-mızın ilk gününde, eğitim açılış konuşmasıyla ilk dersi veren Cumhurbaş-kanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve tüm teşkilat yöneticilerimize teşekkür ediyorum.
Ayrıca eğitim programı kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Müzesi ziyareti, Ulucanlar Cezaevi gezisi ve kıymetli sanatçı-mız Uğur Işılak’ın verdiği konsere iştirak ettik” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı