EğitimGündem

BAŞKAN KIRLANGIÇ YENİDEN BAŞKAN

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nda 1 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılan seçimle belirlenen Meclis üyeleri, 7 Ekim 2022 Cuma günü Yönetim Kurulu Üye-leri, Birlik Genel Kurul Dele-geleri, Disiplin Kurulu Üye-leri ile Meclis Başkanlık Divanı’nı oyladı.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası seçiminde Meclis Üyeleri kullandıkları oylarla Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi için Murat Kırlangıç’a bir kez daha evet dediler.
2013 yılından bu yana ba-şarı ile görevini yürüten Kır-langıç, Kırmızı Liste ile gir-diği son seçimde yeniden se-çilerek güven tazeledi. Sonucunda Nureddin Güçyetmez Meclis Başkanlığı görevine seçildi.
ATSO Başkanı Kırlangıç yaptığı açıklamada “1 Ekim-’de gerçekleştirilen organ seçimlerinde Kırmızı Listeyle %70’lik bir oy oranı ile başa-rıyı yakaladık.
Buradan aldığı güç ile Meclis Üyeliğine seçilen ve bugünkü seçimlerde yine Kır-mızı Listeye destek veren değerli üyelerimize canı gö-nülden teşekkür ediyorum.
Aldığımız bu destekle, yenilenen yönetimimiz ile yeni dönemde, Üyelerimiz ve Amasya iş dünyası için ilk günkü aşk ve heyecanla çalış-maya devam edeceğiz.
Seçim sonuçlarımızın Üyelerimize, Amasya iş dün-yasına hayırlı olmasını dili-yorum. Rabbim güzel ve hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.