Son Dakika

Başkan Sarı, Ankara’da projeler için temaslarını sürdürüyor

Başkan Sarı, Ankara’da projeler için temaslarını sürdürüyor

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ankara’da teleferik projesi ile ilgili LEITNER firması yetkilileriyle teknik bir toplantı gerçekleştirdi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Amasya’ya yapılması planlanan teleferik projesinin hayata geçirilmesi için Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve Başdanışman Ahmet Yenihan Ankara’da yoğun bir mesai harcıyor. LEITNER firmasının Türkiye temsilcisi Elektrik Mühendisi Ercan Sarisoy kendi bünyelerinde daha önce hayata geçirdikleri projeler hakkında Başkan Sarı’ya bir sunum yaptı. Toplantının ilerleyen bölümünde ise teleferik projesinin yapılmasında izlenecek yol haritası hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Ayrıca, Amasya Belediyesinin gerçekleştirmek istediği güneş enerjisi santrali ile aynı güçteki 5 megawatt güneş enerjisi santralinin kuruluş maliyeti ve işletme masrafları mukayese edildi ve rüzgar enerjisi santrali ile ilgili çalışma kararı alındı.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, ekran ve iç mekan

Verimli geçen toplantının sonunda LEITNER firmasının Türkiye temsilcisi Sarisoy, Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve teknik personelini İtalya ve Avusturya’ya davet etti. Başkan Sarı’nın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya ayrıca, Başdanışman Ahmet Yenihan, leitner Firması Türkiye Temsilcisi ve Saha Yöneticisi (Elektrik Mühendisi) Ercan Sarisoy, İdare Müdürü Hasan Özonur, Rüzgar Satış Müdürü Güven Can ve Jeometrik Mühendislik Genel Müdürü Harun Hanoğlu katıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.