Son Dakika

BAŞKAN SARI, BENGÜ TÜRK TV’DE KURULTAYI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN SARI, BENGÜ TÜRK TV’DE KURULTAYI DEĞERLENDİRDİ

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP’nin 13. Ola-ğan Büyük kurultayı sonrası Bengü Türk TV’ye canlı yayın konuğu oldu.
Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Milliyetçi Hare-ket Partisi’nin 13. Olağan Büyük Kurultayı sonrası Bengü Türk TV’ye canlı yayın konuğu olan Belediye Başkanı Meh-met Sarı burada yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Öncelikle tüm Türk milletimize, Ülkücü camiamıza ve par-timize gönül verenlere kurultayımızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.
Bugün gerçekleştirdiğimiz kongremizde, 2023’e gider-ken ki yol haritamızı gördük. Sn. Genel Başkanımızın ko-nuşmasında ara ara baktığımız söylemlerinde 2023’e gidiş haritası ve yol çizelgemizi belirlediğimiz görüldü. İnşallah 2023’e güven tazeleyen kadromuzla birlikte gideceğiz. Bugün gerçekleştirilen kurultayımızda ülkücü kadroların bu hedefe hazır olduklarını gözlemledik.
1270 delegemizin tamamının salonda olduğunu gördük.
Türk milletinin bekası için kadrolarımızın her an hazır ol-duklarının mesajı verildi. Bu anlamda Cumhur ittifakı nok-tasında özellikle biz belediye başkanları buna hassasiyet gösteriyoruz. Bununla birlikte herkesin haklarına da saygı göstermesi gerektiğini düşünüyorum.
Herkesin parti prensiplerine uygun hareket etmesi ge-rekmektedir.
Biz Sn. Genel Başkanımızın direktiflerine uyarak, onun talimatları doğrultusunda en ufak bir taviz vermeden, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanları olarak sıkıntıya mahal vermeden Cumhur ittifakının gereklerini yerine geti-riyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı