Son Dakika

BAŞKAN SARI, ‘BİZİM BU ŞEHİR İÇİN ÇOK BÜYÜK HAYALLERİMİZ VAR’

BAŞKAN SARI, ‘BİZİM BU ŞEHİR İÇİN ÇOK BÜYÜK HAYALLERİMİZ VAR’

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Bizim bu şehir için çok büyük hayallerimiz var. Projelerimizi gerçekleştirdiğimizde Amasya’yı dünyaya entegre etmiş olacağız” dedi. Göreve geldiği 2 yılda büyük projelere imza atan ve Amasya’nın çehresini değiş-tiren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hayali olmayanın hayatının olmayacağını söyledi. Gerçekleştirdiği çalışmalar ve projeler ile hemşehrilerinin takdirini toplayan Başkan Sarı, 2 yıldır başarılı projelere imza atıyor.
‘BİZİM BU ŞEHİR İÇİN ÇOK BÜYÜK HAYALLERİMİZ VAR’
Amasya’yı dünyaya entegre edebilmek için gece gündüz proje üretip, hayata geçirmek için yoğun mesai harcadığını söyleyen Başkan Sarı, açıklamasında şunları kaydetti;”Göreve geldiği gün bu zamana kadar Serçoban Ev-liyası Mesire Alanı, Yeşilkent Projesi, Akdağ suyu, HES projesi, Tramvay, Tele-ferik, Hayvan Oteli ve 5 Yıldızlı Otel projelerimizi hayata geçi-rerek, bu şehir için haya-llerimizi gerçekleştiriyoruz. Hayali olmayanın hayatı da olmaz.
Bizim bu şehir için çok bü-yük hayallerimiz var. Proj-elerimizi gerçekleştirdiği-mizde Amasya’yı dünyaya entegre etmiş olacağız. Ama-cımız, şehrimizi herkesin tanı-ması, bilmesi, adından söz edilmesidir. Ben Amasya’mız için her gün bir proje düşünüyorum. Mutlu insanların yaşadığı müreffeh bir şehir hayal ediyorum. Görev süremiz tamamlandığında hayırla yad edilmek ve hemşehrilerimizin duasını almaktan başka hiçbir amacımız yoktur. Halka hizmet etmek Hakk’a hizmet etmektir. Bizler bu düşünceyi kendimize yol haritası edinerek güzel ve hayırlı niyetle hareket ediyoruz.
“Harekette bereket vardır” anlayışıyla yorulduğumuzda başka bir çalışmaya başlayarak kendimizi dinlendiriyoruz. Bizde yorulma yok, mesai kavramı yok, tatil yok. Görevimizin başında hem çalışmalarımıza devam ediyoruz hem de her gün yeni bir proje üretiyoruz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı