Son Dakika

BAŞKAN SARI; “BÜLENT BÖREKÇİLİK İMALAT FABRİKASI İŞ İSTİHDAMINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK”

BAŞKAN SARI; “BÜLENT BÖREKÇİLİK İMALAT FABRİKASI İŞ İSTİHDAMINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Hamamözü İlçesine açılan Bülent Börekçilik imalat fabrikasını ziyaret ederek, yetkililerin-den bilgiler aldı.
Değerli büyüğü Selahattin Öztürk’ün cena
zesine katılmak için Hamamözü İlçesi’ne giden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, dönüşte ilçeye kazandırılan Bülent Börekçilik imalat fabrikasını ziyaret ederek, işleyiş hakkında yöneticilerden bilgiler aldı. Ziyarette Başkan Sarı’ya Hamamözü Kaymakamı Okan Dağlı, Hamamözü Belediye Başkanı Fatih Bayraktar, MHP Amasya İl Başkanı Şuayip Ak ve beraberinde Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan, Belediye Baş-kan Yardımcısı Ali Özel, Belediye Meclis Üye-si Celil İnce, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Muammer Tufanoğlu eşlik etti.
‘İŞ İSTİHDAMINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK’
Açılan imalat fabrikası ile ilçenin iş istih-damına önemli katkıda bulunacağını söy-leyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Açıklamasında şunları kaydetti;
“İlçemizde böyle bir tesis açılması istih-dam açısından çok önemlidir.
Biz sadece Amasya olarak değil ilçele-rimizle birlikte büyüyeceğiz.
Fabrikalar, tesisler kurarak iş alanları oluşturarak işsizlik konusunda önlemler ala-cağız. Hamamözü Kaymakamı Okan Dağlı ve Belediye Başkanı Fatih Bayraktar’ın girişim-leri ve destekleri ile açılan bu önemli tesis ile 150- 200 kişi evlerine ekmek götürme im-kanını buldular.
Sayın Kaymakamımız ve Belediye Baş-kanımıza ilçeye kazandırdıkları testisten do-layı tebrik ediyorum.
Hamamözü Kaymakamı Okan Dağlı’nın girişimleri ve Belediye Başkanı Fatih Bayraktar’ın destekleri ile ilçeye açılan yak-laşık 2000 metrekare alana kurulan ve ülke-nin unlu mamüller markası Bülent Börekçilik firması imalat tesisinde 150-200 kişiye iş istihdamı sağlıyor.”dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı