Son Dakika

BAŞKAN SARI; CANLI YAYIN KONUĞU OLUYOR

BAŞKAN SARI; CANLI YAYIN KONUĞU OLUYOR

Amasya da yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgileri değerlendirip açıklamalarda bulunacak olan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı tüm halkımızı amasyalı hemşerilerimizi ekran başına çağırdı.
Bugüne kadar yapılan ve bugünden sonrada yapılması planlanan projelerle Amasyanın turizm de hakettiği yeri bulması için elinden gelen çabayı sergi-leyeceğini ifade eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, CNN TÜRK TV, Bengütürk TV, TGRT TV’de canlı yayın konuğu olacak.
Bugün farklı ulusal kanallarda üç ayrı canlı yayına katılacak olan Başkan SARI, TGRT TV’de saat 08:30’da Cem Küçük’ün sunduğu “Günaydın Türkiye”, CNN TÜRK TV’ de saat 12:30’da Semiha Şahin’in sunduğu “CNN TÜRK MASASI”, Bengütürk TV’de 14:00-15:00’de Bilge Sebilcioğlu’nun sunduğu “Başkanlar Konuşuyor” programlarına canlı yayın konuğu olacak.
Amasya’da yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında ulusal basına açıklamalarda bulunan Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI; “Bugüne kadar birçok medeniyetlere ve uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Amasyamız, ülkemiz turizm potansiyelinde hep geri planda kalmış ve hak ettiği yeri bulamamıştır. Bizler bu potansiyeli yükseltmek ve Amasyamızı turizmde kalkın-dırmak amacıyla 100 yıla 100 proje ile çıktığımız yolda, seçimden geldiğimiz bugüne kadar,halkımıza ne söz verdiysek hepsini tek tek yerine getirmek için büyük uğraş ve çaba gösteriyoruz ve bu azim ve kararlılıkla devam ettireceğiz.
Amasya’nın ekonomik, sosyal ve kültürel alanda daha çok gelişmesi, kalkın-ması ve bir turizm kenti olarak dünyada ve ülkemizde hak ettiği yeri alması için her zaman ve her platformda iş birliği,koordinasyon ve dayanışma içerisinde tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”ifadelerini kullandı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı