GÜNCEL HABER

Başkan Sarı, dost meclisinde gençlerle buluştu

Başkan Sarı, dost meclisinde gençlerle buluştu

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri dost meclisinin ikinci programında geleceğin teminatı gençlerle bir araya geldi.

12-22 Haziran Atatürk Kültür ve Sanat Haftası etkinlikleri kapsamında bu yıl ilki gerçekleştirilen “Mehmet Sarı ile Dost Meclisi” söyleşisinin bu hafta ki konukları geleceğimizin teminatı gençler oldu.

İlk olarak söz alan Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Oğuzhan Zobu, “Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın direktifleri doğrultusunda gençlerimizin sosyal yaşamlarını zenginleştirme adına ileri ki dönemlerde farklı çalışmalar yapacağız. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin fikirleri ve düşünceleri bizlere güç katacaktır. Amasya’mızın vizyonunu hep birlikte değiştireceğiz” dedi.

Daha sonra söz alan Başdanışman Ahmet Yenihan ise, “Belediye Başkanımız Mehmet Sarı’nın önderliğinde şehrimize kazandıracağımız projelerimizin çalışmalarına aralıksız devam ediliyor. Amasya’mızın her noktasını şantiye haline getireceğiz sözünü yerine getiren Başkanımızın azmi bizleri de motive ediyor. Belli projelerimiz arasında yer alan teleferik, tramvay, 5 bin kişilik kongre kültür merkezimiz ve bir çok çalışma ile şehrin vizyonuna önemli bir katkı sağlanacağı inancında olduğumu belirtmek isterim” şeklinde konuştu.

Davete icabet eden geleceğin teminatı gençlere teşekkür ettiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Göreve geldiğimiz gün verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. Projelerimiz arasında gençlerimizin yaralanabilecekleri birçok çalışmamız yer alıyor. Bu akşam kendileri ile yaptığımız fikir alışverişi bizlere güç katacağı inancındayım” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Sarı, dost meclisinde belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında gençlerin şahsına yönelttiği soruları yanıtladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı