Son Dakika

BAŞKAN SARI; “HAMAMÖZÜ İLÇESİNE AÇILAN TESİS HAYIRLI OLSUN”

BAŞKAN SARI; “HAMAMÖZÜ İLÇESİNE AÇILAN TESİS HAYIRLI OLSUN”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Hamamözü ilçesine imalat fabrikası açan Bülent Börekçilik yöneticilerini belediyede misafir etti.
Hamamözü ilçesine imalat fabrikası kuran Bülent Börekçilik Genel Koordinatörü Ahmet Özbilge ve Fabrika Müdürü Fatih Adıyaman, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı maka-mında ziyaret ederek, imal ettikleri börekten ikram ettiler.
Ziyarette Başkan Sarı’ya Belediye Baş-kan Vekili Özcan Gür, Belediye Meclis Üyesi Ömer Faruk Ünal, Emekli eğitimci Feti Ka-bacı, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Muammer Tufanoğlu ve birim müdürleri eşlik etti. İlçeye açılan fabrikasında imal edilen börekler Karadeniz ve İç Anadolu bölgesinde bulunan şubelere dağıtımları yapılacak. Bülent Börekçilik Genel Koordinatörü Ahmet Özbilge ilçe açtıkları fabrikada şuan 30 kişinin istihdam edildiğini ve bu sayının 2 ay sonunda 100’ün üzerine çıkacağını söyledi.
‘İLÇENİN İŞ İSTİHDAMINA KATKI SAĞ-LAYACAK’
Hamamözü ilçesine açılan Bülent Börekçilik İmalat Fabrikasının iş istihdamına katkı sağlayacağını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı konuşmasında şunları kaydetti;“Arkadaşlarımız Hamamözü ilçemize ciddi bir müessese kurdular. Kurulan tesisin öncelikle şehrimiz, Ha-mamözü ilçemiz ve özellikle firma sahipleri için hayırlı olmasını diliyorum.
Damak tadına uygun, kaliteli ve lezzetli böreğimize tam not veriyor ve güvenli bir şekilde halkımız ve bölge insanımızın tüke-tebileceklerini söylemek istiyorum. İş istih-damına da katkı sağlayacak tesisimizin ha-yırlı olmasını diliyor, kendilerine çalışma ha-yatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı