GÜNCEL HABER

BAŞKAN SARI: ‘ORMANLAR HEPİMİZ İÇİN DEĞERLİDİR’

BAŞKAN SARI: ‘ORMANLAR HEPİMİZ İÇİN DEĞERLİDİR’

TEMA Vakfı Amasya İl Temsilciliğinden, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür plaketi takdim edildi.
Doğa dostu Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı tara-fından TEMA Vak-fına yaptığı desteklerden dolayı TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç tarafından şahsına tak-dim edilmek üzere plaket gönderildi.
Başkan Sarı’yı makamında ziyaret eden TEMA Vakfı Amasya İl Temsilcisi Fazlı Özveren, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Bol, Çiğdem Kabakçı ve Hami Kavaklıoğlu destek-lerinden dolayı kendisine gönderilen plaketi takdim etti-ler.TEMA Vakfı Amasya İl Temsilcisi Fazlı Özveren; “TEMA Vakfımıza yapmış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Sarı beye teşekkür ediyoruz. Bun-dan sonra ki süreçte de bizlere her türlü destek olacaklarını biliyoruz” dedi.
‘ORMANLAR HEPİMİZ İÇİN DEĞERLİDİR’
Her zaman doğa dostu sivil toplum kuruluşlarının yan-larında olacaklarını belirten Başkan Sarı konuşmasında şun-ları kaydetti; “Öncelikle Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Deniz hanıma şahsımıza gönderdikleri hediyeden dolayı teşekkür ediyorum. Her şeyden önce TEMA’nın değerini biliyoruz. Toprak dedeyi iyi biliyoruz. Toprak dedenin yaşaması içinde önümüzdeki günlerde ismini bir parkımıza veriyoruz. Buna vesile olmaktan dolayı çok mutlu olduğumuzu buradan ifade ediyorum. Ormanlarımız hepimiz için değerlidir” diye ko-nuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı