Son Dakika

BAŞKAN SARI ‘PROJELERİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR’

BAŞKAN SARI ‘PROJELERİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR’

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, çalışmalarına devam edilen projelerle ilgili düzenlediği basın toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Amasya Belediyesinin en büyük yatırımlarından biri olan HES Projesinin çalışmaları son durumunu açıklayan Başkan Sarı konuşmasında şu ifadelere yer verdi “Proje çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ağustos ayına kadar HES projemiz tamamlanmış olacak.Yerinde sık sık incelemelerde bulunduğumuz projemiz gerçekleştiğinde Amasyamız kendi temiz enerjisini üreten ilk belediye olacak. HES Projesini en yakın zamanda tamamlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz gece gündüz demeden çalışıyoruz. Biz Amasya için verdiğimiz her sözü yerine getirme gayretindeyiz.
Diğer yandan Yeşil Yenice Sosyal Tesisleri yakın zamanda bitecek şehir içinde yaptıklarımız var bitmiş olanlar var bitecek olan projelerimiz var. Serçoban Evliyası Mesire Alanı Genişletme çalışmalarını da tamamlamak üzereyiz.
Bu arada da Gözlek Termal Tesisleri’nin çalışmalarına ise ara verme-den devam ediyoruz. Gözlek tesislerimizi belediyemize kazandırdık.
Gözlek Termal Tesislerini vatandaşların aileleri ile keyifli zamanlar geçirecekleri rahat edebilmesi için turizme açacağız. Ağustos ayında bitirmeyi planlıyoruz orada rehabilitasyon merkezimiz var engelliler için onu biraz daha erteleyeceğiz 50’ye yakın personeli-miz çalışıyor.
Amasyaya hizmet etme noktasında özellikle sosyal doku bozulmadan, şehrin düzenini bozmadan bu şehre hizmet etmenin uygun yollarını arı-yoruz.
Çalışmalarımız, Projelerimiz ve hizmetlerimizin yanı sıra bizler vatan-daşlarımızın zor zamanlarında da yan-larında olmaya çalışıyoruz.”şeklinde konuştu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.