Son Dakika

BAŞKAN SARI “SALGINDA YEŞİL ALANLARIN KIYMETİNİ DAHA İYİ ANLADIK”

BAŞKAN SARI "SALGINDA YEŞİL ALANLARIN KIYMETİNİ DAHA İYİ ANLADIK”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Serçoban Evliyası mesire alanında yapımına devam edilen genişletme çalışmalarını yerinde inceledi.
Geçen yıl Amasya Belediye Başkanı Meh-met Sarı tarafından modern hale getirilerek, hizmete sunulan Serçoban Evliyası mesire alanına yoğun talep nedeniyle genişletme çalışmalarını başlatılmıştı.
Yakın bir zaman da bitirilecek olan böl-gede incelemelerde bulunan Başkan Sarı, sorumlu personelden devam eden çalış-malar hakkında bilgiler aldı.
‘ŞEHRİMİZİ GÜZELLEŞTİRMEK BİRİNCİ VAZİFEMİZ’
Pandemi döneminde insanların parklara ve yeşil alanlara daha çok ihtiyaç duyması sebebiyle Serçoban Evliyası Mesire Alanı genişletme çalışmaları başlattıklarını söy-leyen Başkan Sarı açıklamasında şunları söyledi; “Şehrimizin nefes aldığı, hemşeh-rilerimizin ise sağlıklı bir şekilde vakit geçire-cekleri alanların kıymetini bu süreçte daha iyi anladık.
Bu sebeple yoğun talep gören Serçoban mesire alanımızın genişletme çalışmalarına hız verdik.
Bulunduğumuz şehrimizi güzelleştirmek, mamur etmek, verdiğimiz sözleri yerine ge-tirmek bizim birinci vazifemizdir. Sözleri-mizin arkasındayız, her şey sizler için ve Amasya’mız için” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.