Son Dakika

Başkan Sarı, Sarayözü köyüne misafir oldu

Başkan Sarı, Sarayözü köyüne misafir oldu

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Sarayözü Köyü sakinleriyle bir araya gelerek, kendilerinin istek ve taleplerini dinledi.

Yoğun iş temposunun yanında Merkeze bağlı köylerde vatandaşlarla bir araya gelen Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, köy sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyerek çözüm üretiyor. Bu kapsamda Köy Muhtarı Kazım Pelit, MHP İstanbul Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi Mehmet Akman ve İstanbul’da esnaflıkla uğraşan Aziz Koçak’ın daveti üzerine Sarayözü köyü sakinleriyle bir araya gelen Başkan Sarı, Bir süre kendileri ile sohbet ederek, köylerine yapılmasını istedikleri hizmetler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Sarı’ya köy toplantısında MHP Amasya İl Genel Meclisi Grup Başkanı Mesut Ünal ve Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Recep Dip eşlik etti.

Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Burada yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Bizim buraya geliş amaçlarımızdan bir tanesi sizleri ziyaret etmek, dostluklarımızı çoğaltmak ve sıklaştırmak. Bu toplantımızda hallerinizle halleşelim, dertlerinizle dertleşelim diye sizlerle bir araya geldik. Bunun dışında sizlerden başka bir beklentimizin olmadığını belirtmek isterim. Amasya Belediye Başkanı olarak bende hiçbir zaman ayrım, gayrım, öteleme, iteleme olmadı, olmayacakta, Ayrıca hiç kimseye yakınlığım veya uzaklığım da söz konusu değildir” dedi. Daha sonra söz alan MHP Amasya İl Genel Meclisi Grup Başkanı Mesut Ünal ise köylülerin hizmet noktasında yaşadıkları eksiklikler hakkında yönelttikleri soruları yanıtladı. Konuşmaların ardından birlik ve beraberlik içerisinde ikram edilen yemekten tadan Başkan Sarı ve beraberindekiler ardından bir süre sohbet ettiği ve hatıra fotoğrafı çektirdiği köy sakinlerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, Sarayözü köyünden ayrıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.