GÜNCEL HABER

BAŞKAN SARI: ‘VATANDAŞLARIMIZI SAĞLIKLI, TEMİZ VE KESİNTİSİZ SUYA KAVUŞTURACAĞIZ’

BAŞKAN SARI: ‘VATANDAŞLARIMIZI SAĞLIKLI, TEMİZ VE KESİNTİSİZ SUYA KAVUŞTURACAĞIZ’

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Hemşehrilerimizi sağlıklı, temiz ve kesin-tisiz suya kavuşturmak için altyapı çalış-malarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.
Amasya Belediyesi, ana su hattında mey-dana gelen arıza sebebi ile birçok farklı nok-tada çalışmalarına devam ediyor.
Alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Sarı, “Mevcut altyapıyı güçlen-direrek vatandaşlarımızı sağlıklı, temiz ve kesintisiz suya kavuşturmak için ekiplerimiz gece boyunca çalışmalarına devam etti. Çalışmalar yapılırken, hemşehrilerimizi ön-ceden bilgilendirerek mağduriyet yaşa-mamaları için planlı su kesintileri yapıyoruz” diye konuştu.
‘ŞEHRİMİZİN ALTYAPISINI SAĞLAM TE-MELLER ÜZERİNE KURUYORUZ’
Şehrin belirli bölgelerinde meydana gelen su patlaklarını gidermek için belediye ekip-lerinin 24 saat mesai yaptığını belirten Başkan Sarı açıklamasında şunları kay-detti;“Amacımız, Amasya’mızın altyapısını sağlam temeller üzerine kurmaktır. Sorunsuz bir altyapı için ekiplerimiz 7/24 sahadalar. Çalışmalarımız sonucunda şehrimizin altya-pısına yönelik kalıcı çözümler üretmiş olacağız. Bunun için vatandaşlarımızın anlayışına sığınarak planlı su kesintileri gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı