Son Dakika

Başkan Sarı ve Yavuz dizi ekibinden Vali Masatlı’ya ziyaret

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Yapımcı ve senarist Bilal Kalyoncu ve sosyal medya fenomeni Hünkar ile birlikte Vali Mustafa Masatlı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Yapımcı ve senarist Bilal Kalyoncu ve sosyal medya fenomeni Hünkar ile birlikte Vali Mustafa Masatlı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.
Ünlü yapımcı ve senarist Bilal Kalyoncu, sosyal medya fenomeni Hünkar, Kültür İşleri Müdürü Oğuzhan Zobu ve beraberindekiler ile birlikte Amasya Valisi Mustafa Masatlı’ya bir ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Şubat ayında Amasya’da çekimlerine başlanacak olan “Yavuz” dizisi hakkında Vali Masatlı’ya bilgiler verdi.
Sohbet havasında geçen ziyaretin sonunda Sarı, “Ecdadımızın şehrimize kattığı değerleri anlatan dizinin Amasya’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Vali Masatlı ise misafirlerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, şehrin tanıtımına ve tarihine önemli katkı sağlayacağına inandığı dizinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
YAVUZ DİZİSİ
Çekimlerine Şubat ayında başlanacak olan ve dijital platformu Exxen’de izleyici ile buluşacak yapımlardan biri de Yavuz Sultan Selim’in hayatını anlatacak dizi olacak.
2506 Yapım ile İntermedya’nın hazırladığı dizinin adı Yavuz, 3 sezonluk dijital dönem dizisini Koray Yeltekin ile Bilal Kalyoncu kaleme aldı. Muhteşem Yüzyıl’ın restore edilen platolarında çeki-lecek dizide Yavuz Sultan Selim’i Cengiz Coşkun, eşi Hafsa Hatun’u Hazal Filiz Küçükköse oynayacak. Bilal Kalyoncu’nun yöneteceği Yavuz’un çekimlerine Şubat ayında başlanması planlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı