Son Dakika

BAŞKAN SARI’DAN İTFAİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Kastamonu ve Antalya bölgesinde mesai harcayan itfaiye personelini teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, her yıl 25 Ey-lül- 1 Ekim tarihlerinde kut-lanan İtfaiye Haftası nede-niyle şahsını ziyaret eden İtfaiye Müdürlüğünde görev-li itfaiye şoförü Aziz Özkeleş, itfaiye erleri Emrah Bülbül ve Hasan Naim Erdem’e Kastamonu sel ve Antalya yangın bölgesinde yoğun mesailerinden dolayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve kendisi ta-rafından hazırlatılan teşekkür belgelerini takdim etti. Zi-yarette Belediye Başkan Yardımcısı Celil İnce ve İtfaiye Müdürü Selim Keleş’te hazır bulundu.
“PERSONELİMİZİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM”Bölgedeki Mücadelelerinden dolayı ekibi gönülden tebrik ettiğini söyleyen Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı konuşmasında şunları kaydetti;“Devlet ve millet el ele vererek yangın bölge-lerinde büyük bir seferberlik yaşandı.
Devletimiz bu bölgelere tüm olanaklarını sonuna kadar kullandı. Amasya Belediyesi olarak bizler de bu mücadelenin her zaman içinde olduk. Yangın ve sel bölgelerinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımız oldu. Allah hepsine gani gani rahmet eylesin. Ailelerine ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum.
Bu vesileyle siz kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Vatan sizlere minnettar. Bu vesile ile yoğun mesai harcayan personellerimizi İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu gönderdiği ve şahsım tarafından hazırlattırılan te-şekkür belgeleri ile ödüllendirdik. Rabbim böyle acıları ve felaketleri inşallah yaşatmasın” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı