Son Dakika

BAŞKAN SARI,‘KİMSEDEN BİR BEKLENTİMİZ YOK, SADECE DUALARINA TALİBİM’

BAŞKAN SARI,‘KİMSEDEN BİR BEKLENTİMİZ YOK, SADECE DUALARINA TALİBİM’

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Bizler bu mübarek ayı vesile ederek Ramazan ayının rahmetini, bereketini üzerimize çekmeye gayret ediyoruz” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın öncü-lüğünde geçen yıl olduğu gibi bu yılda her gün farklı mahallelerde günlük 2 bin pide da-ğıtılıyor.
Ramazan ayının bereketi ve geleneklerin yaşatıl-ması için vatandaşlara pide ikramında bulunan Başkan Sarı, bu uygulamayı vesile kılarak, sofra-lara konuk olmayı sürdürüyor.
Dere Mahalle ve Fethiye Mahallesi’nde ikram-larına devam eden Sarı, Mahalle sakinleri ile soh-bet ederek, kendilerinin istek ve taleplerini de dinledi.
Muhtarları, belediyenin uç beyleri gibi gör-düğünü söyleyen Başkan Sarı, Onların görevi mahalle sakinleri ile belediye arasında sağlam bir köprü kurmak” dedi.
‘KİMSEDEN BİR BEKLENTİMİZ YOK, SADECE DUALARINA TALİBİM’
Mahallelerde pide dağıtımını vesile ederek Ra-mazan’ın rahmetini, bereketini üzerlerine çek-meye çalıştıklarını söyleyen Başkan Sarı; “Amacımız, bu vesile ile hemşehrilerimizle hemhal ol-mak, istek ve taleplerini dinlemektir. Kimseden bir beklentimiz yok, sadece dualarına talibim. Ben Amasya’yı seveni seviyorum, bu güzel şehri sevme-yenden hiç hazzetmiyorum. Çalışmalarımız da bu sev-gimizle aynı orantıda tüm hızıyla devam ediyor” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı