Son Dakika

BAŞKAN TEMEL’İN RAMAZAN AYI MESAJ

BAŞKAN TEMEL'İN RAMAZAN AYI MESAJ

Ak Parti Suluova İlçe Başkanı Mustafa Temel, Ramazan Ay’ı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hayatımıza sayısız gü-zellikler katan rahmet, be-reket, bağışlanma, arınma ve huzur mevsimi Rama-zan Ayı’na kavuşmanın se-vincini yaşadıklarını be-lirten Başkan Temel, “Sev-gi, paylaşma ve kardeşlik duygularını hep birlikte id-rak edeceğimiz, manevi güzellikleriyle tüm insan-lığı kuşatan mübarek Ra-mazan Ayı’na girmiş bulu-nuyoruz. Ramazan ayı tüm dünyada olmak üzere, İslam Aleminde de barış ve huzurun hakim olduğu, tüm insanların kardeşlik duygularıyla birlikte yaşadığı günlere vesile olması açısından da mübarek bir aydır. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu mübarek ay; mağfiret, bolluk ve bereket ayıdır.
Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi’ni barındıran Ramazan Ay’ı, güzelliklerle dolu bir aydır.
On bir ayın sultanı Ramazan Ayı’nın milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvet-lenmesine, tüm insanlık için bereket, barış ve huzur getirmesini temenni eder, tüm İslam Aleminin ve Suluovalı hemşehrilerimizin Ramazan-ı Şerifini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.