Son Dakika

Başkan Üçok; “Suluova’mıza 9 milyonluk dev spor yatırımı hayırlı olsun.”

Başkan Üçok; “Suluova’mıza 9 milyonluk dev spor yatırımı hayırlı olsun.”

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, beraberinde ki Ağrı’ya atanan eski Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya Milletvekilleri M. Levent Karahocagil ve Hasan Çilez, Ak Parti Amasya İl Başkanı M. Akif Kesmekaya ve İl yöneticileriyle birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Üçok, “Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile yaptığımız görüşmeler neticesinde İlçemiz adına talepte bulunduğumuz 9 milyonluk yatırım desteğini aldık. Suluova’mıza 9 milyonluk 500 kişilik yeni bir Kapalı Spor Salonu ile Sentetik Çim Sahamızın aydınlatmasını yapıyoruz. İlçemiz spor alt yapısını güçlendirerek büyük katkı sunacak olan Spor tesislerimiz hayırlı uğurlu olsun. ” Dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile imzalanan protokol kapsamında Suluova ilçemize 9 milyon Tl olmak üzere Amasya il geneline toplamda ise 24 farklı alanda 55 Milyon TL’yi aşan Amasya tarihinin en büyük spor yatırımını aldıklarını ifade eden Başkan Fatih Üçok, “Suluova ve Amasya’mızın spor tesisleri ihtiyaç ve taleplerinin tamamına olumlu yanıt veren Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Valimize, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Teftiş Kurulu Başkanımıza ve İl Spor Müdürümüze hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum. Spor tesislerimiz hayırlı uğurlu olsun.” Diye kaydetti.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı