BelediyeGündem

BELEDİYE EKİPLERİ HIZ KESMEDEN ÇALIŞIYOR

Amasya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfaltlama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Daha iyi bir hizmet için özverili bir şekilde çalışan ekipler, ana arterler başta olmak üzere şehrin dört bir yanındaki cadde ve sokak-larda bulunan yollarda yenileme ile asfalt kaplama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Yaşam kalitesinin her geçen gün arttırılması ve marka şehir olan Amasya için fiziki belediyecilik çalışmalarına büyük önem verdiklerini ifade eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı yaptığı çalış-malar ile vatandaşların takdirini topluyor.Ekipler gece-gündüz mesai yapı-yor”Şehrin tüm mahallerin-de ana ve ara sokaklarda bulunan yollarda sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, şunları kay-detti:‘Belirlediğimiz program dâhilinde şehrimizde sıcak asfalt çalışmalarımıza, hemşerilerimizin hayatını kolay-laştırmak toz ve çamurdan korumak için hız kesmeden ve ara vermeden devam ediyoruz. Tüm bunların yanında aşınan ve deforme olan cadde ve sokaklarda da tamir, ba-kım işlemlerini, parke ve kaldırım çalışmalarını gerçek-leştirerek hemşerilerimizin kullanımına sunuyoruz.
Gönül belediyeciliğimiz kapsamında yaptığımız beledi-yecilik hizmetlerimizin yanında sosyal, kültürel çalışma-larımıza devam ediyoruz. Daha güzel bir Amasya için çalışmalarımızda hız kesmiyoruz. Ekiplerimiz gece-gündüz demeden vatandaşlarımızı konforlu ulaşıma kavuşturmak için yoğun gayret gösteriyor.
Bu anlamda tüm faaliyet alanlarımızda ilimiz için en iyiyi hedefleyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben tüm ekip arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.