Son Dakika

BELEDİYE GAZETESİNİN 10. SAYISI ÇIKTI

BELEDİYE GAZETESİNİN 10. SAYISI ÇIKTI

Amasya Belediye Gazetesinin 10. Sayısı çıktı. Hayata geçirilen projelerin ve çalışmaların aşama-larının yer aldığı gazete vatandaşlara dağıtılmaya başlandı.
Göreve geldiği günden bu yana “Benim Sözüm Senettir” diyen ve verdiği sözleri bir bir yerine getiren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hayata geçir-diği projeleri ve çalışmaları sosyal medya hesap-larından Amasyalılara du-yurduğu gibi, belediye bün-yesinde düzenli olarak her ay çıkartılan gazete ile de tüm birimlerinin çalışmalarını detaylı bir şekilde hemşehrilerine aktarıp, belediyeyi daha doğru tanımalarını sağlıyor.
‘BİZLERİ DAHA DOĞRU TANIMALARINI İSTİYORUZ’
Yapılan her çalışmanın Amasyalılar için olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti; “100 yıla 100 proje ile çıktığımız yolda birçok projemizi hayata geçirdik. Bu çalışmalarımızı da gerek sosyal medya üzerinden, gerek-se belediyemiz bünyesinde her ay dü-zenli olarak çıkardığımız gazetemiz ile hemşehrilerimizin bizleri daha doğru tanımalarını istiyoruz. Yazılı ve görsel olarak her alanda tanıtımlarımıza bundan sonraki süreçte devam ede-rek, belediyenin tüm birimlerinin çalış-malarını detaylı bir şekilde halkımıza aktarmayı sürdüreceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı