Son Dakika

BELEDİYE GAZETESİNİN 13. SAYISI ÇIKTI

BELEDİYE GAZETESİNİN 13. SAYISI ÇIKTI

Amasya Belediye Gazetesinin 13. Sayısı çıktı.
Hayata geçirilen projelerin ve çalışma-ların aşamalarının yer aldığı gazete vatan-daşlara dağıtılmaya başlandı. Göreve geldiği günden bu yana “Benim Sözüm Senettir” di-yen ve verdiği sözleri bir bir yerine getiren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, ha-yata geçirdiği projeleri ve çalışmaları sosyal medya hesaplarından Amas-yalılara duyurduğu gibi, bele-diye bünyesinde düzenli ola-rak her ay çıkartılan gazete ile de tüm birimlerinin çalışma-larını detaylı bir şekilde hem-şehrilerine aktarıp, belediyeyi daha doğru tanımalarını sağ-lamaya devam ediyor.
‘ÇALIŞMALARI HALKIMIZA AKTARMAYI SÜRDÜRECEĞİZ’
Yapılan her çalışmanın Amasyalılar için olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti; “100 yıla 100 proje ile çıktığımız yolda bir-çok projemizi hayata geçirdik.
Bu çalışmalarımızı da gerek sosyal medya üzerinden, ge-rekse belediyemiz bünyesinde her ay düzenli olarak çıkar-dığımız gazetemiz ile hemşehrilerimizin biz-leri daha doğru tanımalarını hedefliyoruz.
Yazılı ve görsel olaak her alanda tanıtım-larımıza bundan sonraki süreçte de devam ederek, belediyenin tüm birimlerinin çalış-malarını detaylı bir şekilde halkımıza aktar-mayı sürdüreceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.