GÜNCEL HABER

BELEDİYE GAZETESİNİN 14. SAYISI ÇIKTI

BELEDİYE GAZETESİNİN 14. SAYISI ÇIKTI

Amasya Belediye Gazetesinin 14. Sayısı çıktı. Hayata geçirilen projelerin ve çalış-maların aşamalarının yer aldığı gazete vatan-daşlara dağıtılmaya başlandı. Göreve geldiği günden bu yana “benim sözüm senettir” di-yen ve verdiği sözleri bir bir yerine getiren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hayata geçirdiği projeleri ve çalışmaları sos-yal medya hesaplarından Amasyalılara duyurduğu gibi, belediye bünyesinde dü-zenli olarak her ay çıkartılan gazete ile de tüm birimlerinin çalışmalarını detaylı bir şekilde hemşehrilerine aktarıp, belediyeyi daha doğ-ru tanımalarını sağlamayı sürdürüyor. ‘ÜRETİLEN HER PROJE AMASYALILAR İÇİN’
Üretilen her projenin Amasyalılar için ol-duğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti; “100 yıla 100 proje ile çıktığımız yolda birçok projemizi hayata geçirdik. Bu çalışmalarımızı da gerek sosyal medya üzerinden, gerekse belediyemiz bünyesinde her ay düzenli olarak çıkar-dığımız gazetemiz ile hemşehrilerimizin bizleri daha doğru tanımalarını sağlıyoruz.
Yazılı ve görsel olarak her alanda tanıtımlarımıza bundan sonraki süreçte de devam ede-rek, belediyenin tüm birimlerinin çalışmalarını detaylı bir şekilde halkımıza aktaracağız” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı