GÜNCEL HABER

BELEDİYE GAZETESİNİN 15. SAYISI ÇIKTI

BELEDİYE GAZETESİNİN 15. SAYISI ÇIKTI

Amasya Belediye Gazetesinin 15. Sayısı çıktı.
Hayata geçirilen projelerin ve çalış-maların aşamalarının yer aldığı gazete vatan-daşlara dağıtılmaya başlandı. Göreve geldiği günden bu yana “benim sözüm senettir” di-yen ve verdiği sözleri bir bir yerine getiren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, ha-yata geçirdiği projeleri ve çalışmaları sosyal medya hesaplarından Amasyalılara duyur-duğu gibi, belediye bünyesinde düzenli ola-rak her ay çıkartılan gazete ile de tüm birim-lerinin çalışmalarını detaylı bir şekilde hem-şehrilerine aktarıp, belediyeyi daha doğru tanımalarını sağlıyor.
‘ÇALIŞMALARIMIZI DETAYLI BİR ŞEKİLDE HALKIMIZA AKTARACAĞIZ’
Üretilen her projenin Amasyalılar için ol-duğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti; “100 yıla 100 proje ile çıktığımız yolda birçok projemizi hayata geçirdik.
Bu çalışmalarımızı da gerek sosyal medya üzerinden, gerekse belediyemiz bünyesinde her ay düzenli olarak çıkardığımız gazetemiz ile hemşehrilerimizin bizleri daha doğru tanı-malarını sağlıyoruz.
Yazılı ve görsel olarak her alanda tanı-tımlarımıza bundan sonraki süreçte de de-vam ederek, belediyenin tüm birimlerinin çalışmalarını detaylı bir şekilde halkımıza aktaracağız” dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı